Fatih Terim: "Galatasaray'a Yakışanı Yaptık!"

Fatih Terim Tuzla Maçının ardından açıklamalarda bulundu!

Fatih Terim: "Galatasaray'a Yakışanı Yaptık!"

Futbol Takımımızın, Türkiye Kupası 5. Tur ikinci maçında Tuzlaspor'a konuk olduğu mücadelenin ardından Teknik Direktörümüz Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Fatih Terim şu ifadeleri kullandı:

"İlk maçtan sonra ikinci maçta rakibimizi biraz daha ciddiye aldık. Dolayısıyla bugün bize ne lazımsa onu aldık. Bize yakışanı yaptık, gereğini yaptık biz. Ciddiye aldığımız her maç bunu yapmamız gerek esasında. Maç başından beri ciddi oynadık, varyasyonlarımız, pozisyonlarımız var. Zaten ciddi oynayınca böyle oluyor." 

"Falcao ve Feghouli'nin performansını da beğendim. Zamanla, yavaş yavaş kondisyon olarak daha iyi olacaklar. Feghouli'nin biraz sıkıntısı vardı. Fedakarlık ederek oynadı ama zamanla daha iyi olacak o da. Bütün oyuncularımdan memnunum."

"Gökhan Çıra'yı maç öncesinde bizim altyapımızdan yetiştiğini öğrendiğim için sordum. Bir de geçen hafta fıtık ameliyatı olmuş, hemen dönmüş. Kolay bir şey değil bu. Maçtan sonra biraz hareketlilik oldu, evet. Galatasaray takımı bir bütündür, saha içinde ve dışında, her yerde bir bütün gibi hareket eder. Galatasaray her yerde kendisine yakışanı yapar."

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 09:23
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48