"Biz Galatasaraylıyız ve bunun farkındayız"

Futbol Takımımızın, Türkiye Kupası 5. Tur ikinci maçında Tuzlaspor deplasmanında 0-4 kazanarak son 16 için yoluna devam ettiği mücadelenin ardından oyuncumuz Selçuk İnan açıklamalarda bulundu.

"Biz Galatasaraylıyız ve bunun farkındayız"

Selçuk İnan şu ifadeleri kullandı:

"Evet, kötü gidiyorduk ama nihayetinde biz Galatasaraylıyız ve bunun farkındayız. İlk maçtan belki dezavantajlı görünüyorduk ama istersek turu geçeceğimizi biliyorduk. İyi oynadığımız ve turu geçtiğimiz için mutluyum." 

"Bugüne kadar saha dışı olaylarla gündeme gelmedik. Hele ben bunlarla hiç ilgilenmem. Ama Muslera'yla ilgili birkaç şey duydum, bunun için konuşmak istiyorum: Muslera öyle kimseye hakaret edecek birisi değil. Ben bunların konuşulmasını bile anlamıyorum. Ülkemizde birkaç kişinin yapmak istediği şeyler, camiaları karşı karşıya getiriyor. Birileri kötü şeyler söyleyebilir ama konuşulmaya değmeyecek şeyler bence. Biz ülke futbolunu nasıl ileri götürebiliriz, onu düşünmeliyiz. Anlatıldığı gibi bir şey olmadı. Çıktık, yendik. Hocaları da "Paris'i yensinler" demiş. Biz futbol oynuyoruz burada, ortada intikam alacak bir durum yok. Bu güzel bir oyun. İnsanlar geldi, futbol izledi. Camialar büyük oyuncuları getirmeye çalışıyorlar. İntikam gibi şeyler gereksiz konular, bizim futbol konuşmamız lazım."

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48