Fatih Terim'den oyuncularına yıldızlı pekiyi

Galatasaray’da futbolcuların verilen programları uyguladıkları test sonuçlarından anlaşıldı. Terim “Evde çalışmaya devam” dedi.

Fatih Terim'den oyuncularına yıldızlı pekiyi
GALATASARAY'DA EV ÖDEVLERİ YAPILMIŞ

Cimbom’da hem üzücü hem de sevindirici gelişmeler var. Yönetim kanadına sıçrayan ardından teknik direktör Fatih Terim’e de bulaşan yeni tip koronavirüs son olarak performans ekibinden bir kişide de görülmüştü. Beyin ameliyatı olan Mustafa Cengiz de taburcu edilmişti. Bunlar sıcak ve saha dışı gelişmelerdi. Saha içindeki durum ise teknik ekibin yüzünü güldürdü. (Türkiye Gazetesi)

TEST SONUÇLARI BELGELEDİ

Koronavirüs salgını sürecinde evde çalışma programı verilen oyuncuların bunlara genel anlamda uydukları görüldü. Florya’da takıma uygulanan test sonuçları bunu belgeledi. Hafta başında oyuncuların test sonuçları ve kan değerleri istenilen düzeydeydi.ü

ÇALIŞMALARA DEVAM

Sonuçlara sevinen teknik direktör Fatih Terim ve ekibi, oyunculara verilen 6 günlük ev izninde yeni program hazırladı. Sarı-kırmızılı futbolculardan evlerindeki çalışmalara devam etmeleri istendi.

"BENİ ÇOK MUTLU ETTİNİZ"

Fatih Terim oyuncuları ile yaptığı toplantıda “Size verilen çalışma düzenine uymanız beni oldukça mutlu etti. Zorlu bir süreçten geçerken üstünüze düşen sorumluluğu almanızı takdir ediyorum. Altı günlük izin sürecinde de aynı şekilde çalışmalarınıza devam etmelisiniz. Bu süreç çok önemli. Yüklemelere başlamışken ara veremeyiz. Çarşamba günü yeni testler yapılacak. Bu süreyi iyi geçirin” dedi.

SIRADAKİ HABER

banner48