Müzikle dolu filmler bayramda Feriye Açık Hava Sinemasında!

İstanbul’da yaz bir başka yaşanıyor! Araya bayram tatili girse de Feriye’de etkinlik bitmiyor. Feriye Açık Hava Sineması, La La Land ve Bohemian Rhapsody filmleriyle, bayramı İstanbul’da geçirmeye karar verenlere müzik dolu anlar sunuyor. Film gösterimlerine bilet alan izleyiciler, aynı zamanda film öncesi akşam yemeğini Lokanta Feriye’de yüzde 20 indirimli yiyor.

Müzikle dolu filmler bayramda Feriye Açık Hava Sinemasında!

Farklı disiplinlerden etkinlikleri ve kişileri bünyesinde buluşturan, kültürel & sanatsal içerik ve programların yanı sıra cafe’si, fuayesi, lokantası ve parkıyla sosyal hayata fark katan Feriye, açık hava sineması ile bayramı şehirde geçireceklere keyifli alternatifler sunuyor.

Bayramda Feriye Açık Hava Sineması’na gelenler, müziğe doyuracak birbirinden keyifli filmlerin tadını çıkarıyor. Müzikleriyle, konusuyla ve muhteşem oyunculuklarıyla ruhumuza dokunan La La Land ve rock müziğin en büyük vokallerinden biri kabul edilen Freddie Mercury’nin hayatının anlatıldığı Bohemian Rhapsody, Feriye Açık Hava Sineması’nda yeniden seyirciyle buluşuyor.

Feriye, 8 Eylül’e kadar sürecek Açık Hava Sineması etkinliklerinde, popüler kültürün en büyük efsanelerini açık havada tekrar izlemek isteyenleri bir araya getiriyor.

Bilet Fiyatı: 50 TL

 

PROGRAM:

 

La La Land                       11 Ağustos        

Bohemian Rapsody            14 Ağustos        

Back to the Future             18 Ağustos        

Saturday Night Fever          26 Ağustos        

Flashdance                       1 Eylül                 

Ghostbusters                    8 Eylül    

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48