Okan Buruk izin gününü Florya'da geçirdi

Galatasaray 'da Okan Buruk Giresunspor mağlubiyetinin ardından takıma pazar günü izin vermişti. Ancak Okan Buruk ve ekibi takım izinli olmasına rağmen tüm gün Florya'da mesai yaptı.

Okan Buruk izin gününü Florya'da geçirdi

Buruk'un İspanyol yardımcısı da Florya'da oynanan rezerv ligi maçını izledi ve notlar aldı.Okan Buruk ve ekibi sabah saatlerinde girdikleri Florya'dan gece geç saatlerde ayrıldılar. Buruk ve ekibi cuma günü oynanacak Ümraniyespor maçı öncesi analiz yaptı. Bu maçtan kayıpsız geçmek isteyen Galatasaray'ın genç hocası rakibinin açıklarını yaptığı analiz sonrası öğrencilerine anlatacak.

Rezerv ligi de takip ediyor

Okan Buruk tesislerde analiz yaparken yardımcısı Ismael Garcia'ı da o sırada Florya'da oynanan Galatasaray - Giresunspor rezerv lig maçına gönderdi. Buruk'un da karşılaşmayı GSTV'den canlı takip ettiği öğrenildi.

Bir hata daha istemiyor

Okan Buruk'un Giresunspor mağlubiyeti nedeniyle oldukça üzgün olduğu ancak aynı hataya düşmemek için Ümraniyespor karşısında galibiyete odaklandığı belirtiliyor. Öte yandan Buruk ve ekibinin takımı fiziksel olarak ise beğendiği gelen haberler arasında... 

Haber; Fanatik

SIRADAKİ HABER

banner48