Galatasaray’a nefes aldıracak Feghouli ve Belhanda planı

Galatasaray, Suudi Arabistan ve Katar kulüplerinden teklifler alan Sofiane Feghouli ve Younes Belhanda için kararını verdi.

Galatasaray’a nefes aldıracak Feghouli ve Belhanda planı
BONSERVİSLERİ BELLİ OLDU

Galatasaray'da Feghouli ve Belhanda için karar verildi… Yönetim, Suudi Arabistan ve Katar kulüplerinden teklifler alan iki oyuncunun da bonservis bedelini belirledi. İşte ayrıntılar...

İKİSİ 20 MİLON EURO

Sarı-kırmızılılar, iki oyuncunun oyuncunun da bonservisini 10'ar milyon Euro olarak belirledi. Yönetim, Feghouli ve Belhanda'nın satışından 20 milyon Euro elde ederek rahat bir nefes almak istiyor.

İKİSİNE DE TEKLİFLER VAR

Belhanda'yı Suudi ekipleri Al Hilal ile Al Ittihad'ın uzun bir süredir izlediği biliniyor. Feghouli için de bir başka Suudi takımı, Al Nasr, bir süre önce G.Saray'ın kapısını çalımştı.

TRANSFERE KAYNAK OLACAK

Suudi ekiplerinin atağa geçtiği Belhanda ve Feghouli için Katar kulüpleri de pusuda bekliyor. Aslan, iki oyuncudan beklediği 20 milyon Euro ile transfere kaynak oluşturmak istiyor.

MAAŞ YÜKLERİ DE KALKACAK

G.Saray, iki yıldızın satışı ile sadece bonservis elde etmeyecek. Feghouli'nin 3 milyon 750 bin Euro'luk Belhanda'nın da 3.5 milyon Euro'luk maaş yükü ortadan kalkacak.

SÖZLEŞME BİTİŞ TARİHLERİ

Feghouli'nin Galatasaray ile 2, Belhanda'nın ise 1 yıllık sözleşmesi bulunuyor. iki oyuncu da satılmak isteniyor.

SABAH

SIRADAKİ HABER

banner48