Radamel Falcao'dan menajerine: "Bana teklif getirme!"

Cimbom’un büyük umutlarla aldığı dünyaca ünlü golcü Radamel Falcao, tutuk başlamış, sakatlık yaşamış ligin ikinci yarısıyla birlikte kendine gelmişti.

Radamel Falcao'dan menajerine: "Bana teklif getirme!"
FALCAO'YA TEKLİFLER GELİYOR

Cimbom’un büyük umutlarla aldığı dünyaca ünlü golcü Radamel Falcao, tutuk başlamış, sakatlık yaşamış ligin ikinci yarısıyla birlikte kendine gelmişti. 2022’ye kadar mukavelesi bulunan ve yıllık garanti ücreti 5 milyon avro olan Kolombiyalı forvetin adı birçok transfer iddiasıyla geçiyordu. Geçtiğimiz günlerde de David Beckham’ın takımı Inter Miami devre arasında istediği yıldız için teklif yeniledi.

FALCAO'DAN KARARLI DURUŞ!

Arap ekiplerinin el-Hilâl’in yıllık 10 milyon avroya yakın ücret önerdiği Falcao, kararlı bir duruş sergiledi. Dünyaca ünlü forvet bir yere gitmeyeceğini ve Galatasaray ile olan mukavelesini sonuna kadar tamamlamak istediğini vurguladı.

"BEN BURADA MUTLUYUM"

Falcao menajeri ile bir görüşme yaparak “Sadece ben değil ailem de burada çok mutlu. Kendimize yeni bir düzen kurduk. Yeni doğacak bebeğimiz de burada dünyaya gelecek. Galatasaray’a büyük umutlarla geldim. Yaşadığım sakatlık sürecinde hem kulübüm hem de taraftarlarımız bana çok destek verdi. Bu sezon şampiyonluğa gidiyoruz." dedi.

"BANA TEKLİF GETİRME!"

Falcao, "Ben kararımı verdim, Galatasaray’da kalmak ve şampiyonluk kupası kaldırmak istiyorum. Artık sakatlığım tamamen geçti. Gerçek Falcao’yu gösterip borcumu ödemek istiyorum. Bu yüzden gelecek teklifleri bana iletmene gerek” diyerek gelen tekliflere kapısının kapalı olduğunu belirtti.

TEST SONUÇLARI EN İYİ İSİM

Koronavirüs salgını sonrası liglere verilen mecburi arada hâliyle oyuncuların formu düştü. Radamel Falcao da ise durum tam tersiydi ve takım içinde değerleri en yüksek çıkan isim oldu. Otuz dört yaşındaki yıldız oyuncu kilosunu korumayı başarırken laktak ve dayanıklılık testlerinde takımın iyileri arasında yer aldı. (Türkiye Gazetesi)

SIRADAKİ HABER

banner48