Galatasaray'da Diagne'nin ikinci baharı

Galatasaray’da Mbaye Diagne ikinci baharını yaşıyor. Kendisine kulüp bulması söylenen ve bu yüzden sezon başı çalışmalarına haftalar sonra katılan Senegalli forvetle ilgili planlar değişti.

Galatasaray'da Diagne'nin ikinci baharı
TERİM'İN GÖZÜNE GİRDİ

Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın haberine göre; Falcao’nun yüksek maliyeti nedeniyle gözden çıkarılması, Mustafa Muhammed’in ise istenen performansı sergileyememesiyle birlikte şans bulmaya başlayan Diagne teknik kadronun gözüne girdi.

3-4 MİLYON EUROYA SATILACAKTI

Diagne verilen şansları iyi kullanırken, St. Johnstone deplasmanında perdeyi açan isim olmuştu. Haftalar önce 3-4 milyon euroluk teklif olması halinde hemen satılması hedeflenen Diagne’yi bu rakamlara bırakmanın doğru olmayacağı fikri ön plana çıktı.

EN AZ 7 MİLYONA SATILACAK

Galatasaray’a 13 milyon euro bonservisle gelen Senegalli forvetin en azından 7-8 milyon euroluk teklif halinde satışının gündeme gelebileceği belirtildi. Diagne’nin de kalmaya artık sıcak baktığı belirtildi.

HALİL DERVİŞOĞLU GÜNDEMDE

28 yaşındaki forvetin Galatasaray’a geldiğinden bu yana ilk kez kendisini bu kadar iyi hissettiği ve kalması halinde performansıyla ilgili olumlu düşünceler içinde olduğu ifade edildi. Diagne’nin kalması fikrinin ağırlık kazanmasıyla beraber ön tarafa sadece Halil Dervişoğlu transferi planlanıyor.

"HER ŞEYİMİ VERİRİM"

Mbaye Diagne, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda kendinise saygı gösterilmesini istedi. "Bana saygı gösterir ve beni severseniz, sizin için her şeyimi veririm. Burnumu bile vermeye hazırım. Mesajım herkes için geçerlidir. Ben gerçek bir adamım, eğer bugün buradaysam oluşturduğum kredi sayesindedir."

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48