Benfica'da Gedson kadroda yok, Transfer Planı!

Galatasaray için transfer gelişmesi yaşanıyor... Porekiz Ligi takımlarından Benfica, ikinci haftada oynayacağı Arouca maçının kadrosunu açıklarken Gedson Fernandes sürprizi yaşandı.

Benfica'da Gedson kadroda yok, Transfer Planı!
KADROYA ALNMADI

Benfica, yıldız futbolcuya maç kadrosunda yer vermedi. Porekiz ekibinin bu hamlesi Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı.

G.SARAY'IN TEKLİFİ BELLİ

Gedson Fernandes'in transferi için Benfica'nın talep ettiği 11 milyon euroyu 5'i peşin 6'sı iki taksitle ödemeyi teklif eden Galatasaray, Portekiz kulübünden gelen cevabı beklemeye başladı.

GEDSON DA G.SARAY'I İSTİYOR

Benfica ile temaslarını sürdüren Galatasaray, Gedson Fernandes ile de her konuda anlaşma sağladı.

GALATASARAY İÇİN FEDAKARLIK

Bizzat Fatih Terim'in görüştüğü Gedson Fernandes, kariyerine sarı-kırmızılı forma altında devam etmek istediğini ve bu süreçte maaşında da fedakarlık yapabileceğini iletti.

BENFICA DA RAHATSIZ

Galatasaray ve Gedson Fernandes transfer sürecinde kilit adam Benfica teknik direktörü Jorge Jesus... Portekiz basını, Jesus'un Gedson Fernandes konusunda "gitgel" yaşamasının Benfica'nın transfer stratejisini de etkilediğini ve kulüp yönetiminin da bu durumdan rahatsız olduğunu ifade etti.

31 AĞUSTOS'A KADAR SÜRE İSTEDİLER

Gedson Fernandes'in Galatasaray'da forma giymek istediğini ve bu durumu Jorge Jesus ile de görüştüğünü manşetlerine taşıyan Portekiz basını, Benfica'nın Galatasaray'dan 31 Ağustos'a kadar süre istediğini duyurdu.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48