Fernando Muslera'dan sakatlık, transfer ve gelecek açıklaması

Galatasaray'ın Rizespor ile oynadığı karşılaşmada sakatlık geçiren ve sezonu kapatan Fernando Muslera çok özel açıklamalarda bulundu

Fernando Muslera'dan sakatlık, transfer ve gelecek açıklaması
GERGİNLİK YAŞADIM

"Şu anda iyi durumdayım. Alışık olduğum bir durum değil, en kötü bölümü de iyileşme kısmı. Biraz endişeliyim ancak yine de soğukkanlılığımı koruyorum. Doktorların yönlendirmelerini bekliyorum. İnternette bu sürede en çok aradığım konu, beslenme oldu çünkü bu kadar hareketsiz olurken nasıl besleneceğim konusunda gerginlik yaşadım."

KIRILDIĞINI O ZAMAN ANLADIM

"Bacağıma darbeyi aldığımda, bir anda güçsüzleşti ve o bölgede sıcaklık hissettim. Kırıldığını o anda anladım, doktora da hemen söyledim. Çok fazla çarpışma yaşadım ancak bu farklı hissettirdi. Bana çarpan oyuncu da düşüyordu, çarpma amacı yoktu."

KİMSENİN YAŞAMASINI İSTEMEM

"Benzer sakatlığı geçiren vatandaşım Brian Lozano ile konuştum, ona da destek oldum. Ne yaşadığını biliyorum, kimsenin bunu yaşamasını istemem. Onun sakatlığı daha da zorlu, kemikleri hareket etmiş."

TRANSFER SORUSUNA YANIT

"Nacional'de oynadığım dönemde çok keyif aldım ancak kısa sürdü, daha fazla oynamak isterdim. Gelecekte ne olur göreceğiz, duruma göre değişir."

BURADA EMEKLİ OLMAMI İSTİYORLAR

"Tekrar Uruguay'da futbol oynar mıyım, bilmiyorum. 10 yıldır Galatasaray'dayım ve bir oyuncunun ötesinde, artık burada bir arkadaşlığım var. Benim burada emekli olmamı ve kulüpte çalışmaya devam etmemi istiyorlar."

URUGUAY FUTBOLU HAKKINDA

"Futbol gün geçtikçe değişiyor ve sürekli gelişiyor. Her şey daha hızlı, daha ileri odaklı. Tanrı'ya şükürler olsun ki Uruguay doğru zamanda doğru oyuncuları buldu. Genç oyuncuların da yeni tempoya uyacak dinamikleri var."

DIEGO GODIN YORUMU

"Diego Godin'in Inter'de tam olarak ne yaşadığını bilmiyorum ancak oynamadığı için çok endişeli olduğunu biliyorum. Milli takımda önemli bir oyuncu ve oynaması gerekiyor. Durumunun kısa sürede düzeleceğine eminim."

CAVANI TRANSFERİ HAKKINDA

"Edinson Cavani ile geleceğini konuşmadım. O çok iyi bir oyuncu ve kısa sürede harika bir takım bulup, kalitesini ve değerini tekrar herkese göstereceğine eminim."

SIRADAKİ HABER

banner48