Dursun Özbek ilk kez açıkladı!

Dursun Özbek, Yunus Akgün ile yeni sözleşme konusuna ilk kez değindi. Başkan Özbek, Yunus Akgün ile yeni kontrat ve zam konularını değerlendirdiklerini belirtti. Öte yandan Dursun Özbek, Yusuf Demir'le ilgili de açıklamalar yaptı.

Dursun Özbek ilk kez açıkladı!

"Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız memnunuz. Daha da önemlisi taraftar memnun, Galatasaray'ı sevenler memnun. Biz bir spor kulübüyüz. 500 yıllık bir eğitim kurumundan geliyoruz.

Seçildikten sonra büyük emek verdik. Büyük bir çalışma var. 2 aylık mesaiyi 4 aya çıkardık. Sabahlara kadar yapılan çalışmalar, oyuncu izlemeleri... Çok iyi takım kurduk. Daha da iyi sonuçlar alacağız. Mayıslar Galatasaray'ındır.

Hangi ülkeye gitseniz, 'Türkiye' dediğiniz zaman akla gelen ilk isimlerden biri Galatasaray olur. Bize sponsor olan kurumlar bunu gayet iyi biliyorlar. Ne kadar değerli olduklarının bilincindeyiz.

"HAKEMLER KONUSUNDA BIR SIKINTI VAR"

Hakem performanslarını değerlendirmek artık sıradan hale geldi. Her hafta sonu yapılıyor. Hep bir problem var. Dün gazeteyi açtım, hep hakemler konuşuluyor. İlk 4-5 maçımızda biz de büyük sıkıntılar çektik. Özellikle Konyaspor maçında. Yapılan hataların tamamını değerlendirmek lazım. Maalesef hakemlerin çok iyi olduğunu söyleyemem. Herkes bu sıkıntının farkında. Ayyuka çıkmış bu tartışmanın üzerine benzin dökmemek lazım. Bir sıkıntı var. Herkes farkında. TFF farkında, kulüpler farkında. Herkes yeteri kadar bağırıyor.

YUNUS AKGÜN'E ZAM

Yunus Akgün gibi oyuncuların maaşları değerlendirdiğimiz bir konu. Zamanı geldiğinde açıklarız.

SIRADAKİ HABER

banner48