Depremzedelere yardım çalışmaları durmaksızın devam ediyor

Galatasaray Spor Kulübü’nün, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımıza yardım amaçlı başlattığı kampanyada çalışmalar durmaksızın sürüyor.

Depremzedelere yardım çalışmaları durmaksızın devam ediyor

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda, Galatasaray Taç Spor Tesisleri’nde ve tüm GSStore mağazalarında oluşturulan noktalarda afet sonrası sabah saatlerinden bu yana gelen yardımlar, kayıt altına alınıp istiflenerek deprem bölgesine götürülmek üzere hazırlanıyor.

50 tır İstanbul'dan afet bölgelerine doğru hareket etti. Yardım malzemesi toplama çalışmalarımız devam edecektir. 

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Nef Stadyumu’ndaki yardım noktasındaki ilk gün şu açıklamayı yaptı:

“GALATASARAY OLARAK YARALARI SARMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

“Bütün Türk milletine geçmiş olsun diyorum. Allah bir daha böyle şeyler göstermesin. Hazin bir durum var. Çok büyük bir depremle karşı karşıyayız. Galatasaray olarak elimizden gelen her şeyi depremzedelere ulaştırmaya çalışıyoruz. Çalışan arkadaşlarım büyük bir özveriyle gelen yardımları tasnif ediyor. Onlara çok teşekkür ediyorum. Bölgeye hemen ulaştıracağız. Erden Bey de bölgeye intikal edecek. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Ailelerine Allah sabır versin. Galatasaray olarak bu yaraları sarmak için her şeyi yapacağız. Milletimize geçmiş olsun diyorum.”

Galatasaray Spor Kulübü olarak başlattığımız yardım kampanyası, ihtiyaç duyulan ürünler ve teslimat noktaları detaylarına ulaşmak için tıklayın!

SIRADAKİ HABER

banner48