Başkan Dursun Aydın Özbek: "Galatasaray şov devam ediyor"

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Kadıköy’deki 3-0’lık Fenerbahçe galibiyetimizin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Güzel bir oyunla galip geldiğimizi ifade eden Başkan Dursun Aydın Özbek, futbolculara ve teknik heyete teşekkürlerini iletti.

Başkan Dursun Aydın Özbek: "Galatasaray şov devam ediyor"

Başkan Özbek’in açıklamaları şu şekilde:

Şov devam ediyor. Bugün güzel bir maç oldu. Fenerbahçe de iyi mücadele etti. Eksiklerimiz çoktu. Eksiklerimize rağmen çok güzel bir oyun oynadık. Giderek, her hata üzerine koyarak geliyoruz. Bugün hem teknik kadroyu hem oyuncularımı tebrik ediyorum. Performanslarını bir üst seviyeye çıkardılar, bunu ilerleyen haftalarda bir üst seviyeye daha çıkaracaklarına inanıyorum. Devrenin bitmesine bir maç kaldı. İkinci yarıda da aynı performansla devam edeceğiz.” 

“FARKLI SKORLAR HEPİMİZİ MUTLU EDİYOR”

“Oyun güzeldi. Beş tane attık, üçünü saydılar. Daha farklı skor olabilirdi. 6-7 olabilecek bir maçtı; ama olmadı. Bundan sonraki maçlarımızda seyircimiz 7’ye alıştı. Bu beklenti var. Gol vuruşlarını daha iyi yapmalarını söyleyeceğim. Böyle farklı skorlar hem bizi hem taraftarımızı mutlu ediyor. Oyunculara ve teknik kadroya teşekkür ediyorum.” 

“BU OYUN GAZETE YAPRAKLARINDA DEĞİL, SAHADA OYNANIYOR”

Bu oyun gazete yapraklarında veya basında değil, sahada oynanıyor. Maç günü veya öncesinde basına baktığımızda favori Fenerbahçe deniyordu. Bu önemli değil. Futbol sahada oynanıyor. Sahada yüreğini ortaya koyan, inanmış bir takımınız varsa o da sonuç alıyor. Takımımı tekrar tebrik ediyorum. Galatasaray’ı daha yakından inceleyip ona göre yorum yaparlarsa sevinirim.” 

“ICARDI İÇİN 90 DAKİKAYA GEREK YOK”

“Icardi çok nadir gollerden birisini attı. 15 dakikada bir gol ve bir asist yaptı. Icardi son derece başarılı. Demek ki onun 90 dakikaya ihtiyacı yok. 15 dakikada işini görebiliyor. Galatasaray şov devam edecek. İnşallah mayıs sonunda şampiyonluğu taraftarımızla birlikte kutlayacağız.” 

SIRADAKİ HABER

banner48