Ryan Babel: "Galatasaray'a döneceğim"

Galatasaray'dan devre arasında Ajax'a kiralanan ve Hollanda ekibindeki performansı ile eleştirilere maruz kalan Ryan Babel, verdiği röportajda geleceğiyle ilgili konuştu.

Ryan Babel: "Galatasaray'a döneceğim"
"SORUNLAR OLABİLİR"

Yeni bir takıma girdiğimde sorunlar olabilir. Ajax'ın da sağlıklı oyuncu anlamında sorunları vardı. Eğer takım iyi durumda değilse, senin de adapte olman zorlaşıyor. Sonra da tabii ki eleştiri geliyor, bu işin nasıl olduğunu herkes biliyor.

"GÖZDEN ÇIKARILDIM"

EURO 2020'nin ertelenmesi benim için açıkçası hayal kırıklığı yarattı. Belli bir yaşa geldim ve artık durum zorlaşmaya başladı. Uzun bir yoldan geldim ve medya tarafından gözden çıkarıldım. Eğer milli takıma tekrar seçilirsem çok şık bir durum olur.

"GALATASARAY'A GERİ DÖNECEĞİM"

Bu yaz Galatasaray'a geri döneceğim. Türkiye'de sezon sona erdikten sonra olacak bu. Kendime güveniyorum, önümüzdeki sezon da kendimi göstermek istiyorum. Milli Takım'da olmak için kendimi göstereceğim.

"2022'YE KADAR SÖZLEŞMEM VAR"

"Galatasaray ile 2022'ye kadar sözleşmem var. Sözleşmem bitince futbolu bırakabilirim. Bunu düşüneceğim. Belki, önümüzdeki sezon da Ajax'a kiralanırım. Bunu henüz konuşmadık. Konuşmak için da çok erken..."

"FİT KALMAK İSTİYORUM"

"Sürekli fit kalmak istiyorum. Ne yazık ki, bu şartlarda pek mümkün olmuyor. Bu nedenle sürekli ekstra çalışmalar yapıyorum. Fizyoterapistimle sürekli görüşüyorum ve her gün sağlıklı yemekler yiyorum."

"EN SEVDİĞİM ANFIELD"

Oynamayı en çok sevdiğim stat, Anfield diyebilirim. O enerjiyi ve bağlılığı hissettiğin çok az stat olabiliyor. Beşiktaş ve Galatasaray'ın statları da çok iyi ancak ben Anfield'ı seçerim.

"MARKALAŞMAK İÇİN RENK SEÇİYORUM"

Saçlarımda bir renkte sabit kaldım son dönemde, o da pembe. Bir sezon önce kırmızıydı. Markalaşma açısından bilerek bir renk seçiyorum her sezon, daha tanınabilir olmak için. Her hafta başka renge boyamıyorum saçlarımı.

SPORX

SIRADAKİ HABER

banner48