Galatasaray'da öncelikli kombineler 7 dakikada bitti!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in geçen hafta camiaya yönelik yaptığı "Gücümüz Sizsiniz'' çağrısı karşılıksız kalmadı.

Galatasaray'da öncelikli kombineler 7 dakikada bitti!

Sarı-kırmızılı taraftarlar sınırlı sayıda satışa çıkan kombinelere adeta hücum etti. İşte detaylar...52 bin kapasiteli Türk Telekom Stadı'na ekim ayından itibaren 17 bin kişi alacak Galatasaray'da yönetim %30 doluluk oranına sahip tribün planlamasını yaptı. Sarı-kırmızılı kulüp bu periyotta her maç 3 bin 750 adet bilet satışı gerçekleştirecek.

Dün satışa çıkan ve eski kart sahiplerine öncelik tanınan 4 bin 750 kombine ise 7 dakikada bitti ve kasaya 10 milyon TL üzerinde sıcak para girdi. Taraftarlar fiyatları bin 350 ile 6 bin 750 TL arasında değişen ve 11.00'de satışa sunulan sınırlı sayıdaki kombineleri saatler 11.07'yi gösterdiğinde tüketti.

Sarı kırmızılı kulüp, asıl geliri VIP koltuk ve loca satışından elde edecek. Koltuk sayısı 8-12- 16 arasında değişen 198 adet loca ve 5 bine yakın VIP koltuktan 30 milyon TL para bekleniyor.

Kombine satışında yüzü gülen G.Saray'da maçlara ortalama 15 bin taraftarın gelmesiyle GS Store satışlarının da ikiye-üçe katlanacağı öngörülüyor. (Sabah)

Haber: SABAH

Sınırlı sayıda VIP koltuk satışı avantajlı fiyatlarla başladı

2020-2021 futbol sezonu VIP koltuk satış dönemi avantajlı fiyatlarla başladı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda tamamı yenilenen VIP koltuklar, yeni sezonda taraftarlarımızı bekliyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Süper Lig 2020-2021 Sezonu’nda ekim ayından itibaren olmak üzere maçlarda, stadyumların kapasitesinin yüzde 30’u oranında taraftarın tribünlerde yer alabileceği belirtilmiştir.

Galatasaray, sadece Türkiye'de değil Avrupa'da ses getirecek yeni başarıların ilk adımlarını atmak için yola çıkarken, 2020-2021 sezonu sınırlı sayıda VIP koltuğu 2019-2020 VIP kombine sahiplerine özel satışa çıktı.

VIP koltuk sahibi taraftarlarımız, yeni sezon koltuklarını geçen yıl satın aldıkları fiyatlardan satın alma imkanına sahip olacak.

2020-2021 futbol sezonu içerisinde seyircisiz oynanacak maçların ücret iadesi yapılmayacak olup bu çetin yolculukta takımının yanında yer alacak olan şanlı Galatasaray taraftarları, şüphesiz pandeminin açtığı derin yaralara merhem olacak, elini taşın altına koyarak tarihte hiç olmadığı kadar önemli bir misyon üstlenecek, büyüklüğünü bir kez daha dünyaya gösterecektir.

Bu misyonu üstlenmek isteyen taraftarlarımızın oturma düzenleri yetkili merciler tarafından sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde belirlenecektir. Herhangi bir sebep ile VIP kombine yeri değişen veya koltuğunu satın alamayan taraftarlarımız, 2019-2020 futbol sezonundaki kombine yerlerini, 2021-2022 futbol sezonu için yenileme hakkına sahip olacaktır.

VIP koltuklar GS Bonus kredi kartına 3 ve 6 taksit imkanıyla satışta olacaktır. Ayrıca, VIP koltuk satın alan taraftarlarımız 2021-2022 sezonu için VIP koltuklarını yenilemek istedikleri takdirde, yenileme indiriminden de yararlanabilecekler.

VIP koltuk satın alacak taraftarlarımızın Galatasaray Logolu Passolig kartlarının olması zorunludur.

VIP koltuk satın almadan önce lütfen 2020-2021 sezonu için Passolig vizeleme ücretinizi yatırmayı unutmayın. Kartlarınızın vizelemesini www.passolig.com.tr üzerinden veya aşağıdaki ilgili link üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili link: //www.passolig.com.tr/ebilet-kullanim-suresini-uzat

SON GÜN 17 EYLÜL

Avantajlı fiyatlarla VIP koltuğunu satın alma hakkı olan taraftarlarımız bu kampanyadan 17 Eylül 2020 Perşembe gününe kadar faydalanabilecek.

VIP Koltuk Sahibi Olmanın Ayrıcalıkları:

- Yenilenen VIP koltuklar

- Özel VIP girişleri ve alanları

- Keyifli ve konforlu VIP salonları

-  VIP koltuk sahiplerine ayrılmış otopark alanları (*Koltuk sayısına göre değişmektedir.)

Not: 03 Eylül 2020 Perşembe günü oynanacak Galatasaray – Hatayspor hazırlık maçı sebebiyle Türk Telekom Stadyumu loca VIP Loca Satış Ofisi çalışma saatleri 09:00-14:00 şeklinde  olacaktır.

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48