Fatih Terim: "Şimdi bize düşen şampiyonluk!"

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ipi göğüsleyeceklerine inandığını söyleyen G.Saray’ın hocası “Bıraktığımız yerden aynen devam edeceğiz. Son on haftadaki çıkışı devam ettirelim.” dedi

Fatih Terim: "Şimdi bize düşen şampiyonluk!"
FATİH TERİM'DEN TAKIMINA MESAJ

TFF’nin liglerin 12 Haziran’da başlayacağını kesin olarak açıklaması Galatasaray’ı çok sevindirdi. Futbola verilen koronavirüs arası öncesinde çok iyi bir çıkış yakaladıklarını oyuncularına hatırlatan Fatih Terim, geçen sezon olduğu gibi bu sezon da şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerine inandığını söyledi. (Türkiye)

"ŞİMDİ BİZE DÜŞEN ŞAMPİYONLUK"

Sarı-kırmızılı takım son 10 maçından sekiz galibiyet ve iki beraberlik alarak zirveye ortak olmayı başarmıştı. “Futbolu çok özledik” diyen Fatih Hoca “Salgın sebebiyle uzun bir ara vermek mecburiyetinde kaldık. Bu süreçte hepiniz evlerinizde çalıştınız. Şimdi bize düşen tekrar futbola ve şampiyonluğa odaklanmak” dedi.

"TÜRKİYE, ÇOK GÜVENLİYDİ"

Koronavirüsle mücadelede Türkiye’nin büyük bir başarı elde ettiğini belirten Fatih Hoca “Yabancı oyuncularımızın burada kalmasını istedik, çünkü Türkiye diğer ülkelerden daha güvenliydi. Geldiğimiz noktaya bakınca haklı olduğumuzu gördük." ifadelerini kullandı.

"KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM"

Fatih Terim, "Şimdi lig başlıyor ve biz de tamamen işimize konsantre olacağız. Galatasaray’ın olduğu yerde her zaman umut vardır. Başladığımız işi en iyi şekilde bitirmeliyiz. Harika bir seri yakaladık. Kaldığımız yerden bunu devam ettirelim. Sizin de tek düşünceniz şampiyonluk olmalı. Kupayı kazanacağımızdan eminim” ifadelerini kullandı.

"HERKESE SIRA GELECEK, LAZIMSINIZ"

5 oyuncu değişikliği kuralına da değinen Terim, "Gençler dahil herkese süre gelecek. Bu durumu fırsata çevirelim. Artık hazır olmalısınız, hepinize normalden daha çok ihtiyacım var. Eğer bu değişiklik kuralını avantajlı hale getirirsek, her şey bizim için daha iyi olur" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner48