Fatih Terim'den Rize'de Kadıköy planı!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Rize karşısında, Fenerbahçe taktiğini uygulayacak. Terim baskılı bir oyun düşünüyor.

Fatih Terim'den Rize'de Kadıköy planı!
TERİM'İN 11'İ NETLEŞTİ

Galatasaray’da Teknik Direktör Fatih Terim’in kafasındaki ilk 11 netleşti. Tecrübeli teknik adam, Kadıköy deplasmanında memnun kaldığı taktik düzenle yola devam edecek, tek fark, Donk’un yanında Lemina görevlendirilecek.

SON KARAR BUGÜN

Marcao’nun sakatlığı nedeniyle stoper için Ahmet Çalık’ı antrenmanlarda deneyen Terim, Lemina’nın dinamizmi ve enerjisi ile birlikte topu oyuna sokma becerisini kullanmak için Gabonlu oyuncuya savunmada şans tanıyacak. Ancak Terim, son kararını bugünkü antrenmanda verecek.

KADIKÖY BENZERİ DÜZEN

Terim’in kafasında kesinlik kazanan tek durum, Rize deplasmanında da Kadıköy’deki benzer kadroyu ve oyun düzenini sahaya sürmek. Seri ön liberoda çok başarılı olmuş, Ömer Bayram forvet arkasında takıma büyük katkı sağlamıştı. Terim eğer savunmada Ahmet’e şans tanırsa, Lemina bu kez Belhanda’nın yerine görev yapacak.

SON İDMANDA ANLATTI

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, ısınma hareketlerinin ardından dar alanda gruplar halinde pas çalışması yaptığı bildirildi. İdmanın ana bölümünde ise orta, şut ve sonuçlandırmaya yönelik taktik varyasyonlar üzerinde duruldu. Sarı-kırmızılıların teknik patronu, sahada görmek istediklerini öğrencilerine iletti.

Kaynak: Milliyet / Nevzat DİNDAR

SIRADAKİ HABER

banner48