Fatih Terim'den Florya'da toplantı

Fatih Terim öğrencileriyle toplantı yaparak dikkat çekti, sonuna kadar mücadele edilmesini istedi.

Fatih Terim'den Florya'da toplantı

Galatasaray'ın Çaykur Rizespor’a yenilmesi değil futbolcuların isteksiz oyunu ve kazanma adına bir çaba harcamaması Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’i kızdırırken, tecrübeli adam, yine de “Biz bitti demeden bitmez” felsefesiyle hareket ediyor. (Milliyet/Nevzat Dindar)

FLORYA'DA TOPLANTI

Rize deplasmanında Muslera ile Andone’yi kurban veren ve aldığı yenilgisiyle şampiyonluk yolunda ağır yara alan Galatasaray’da kara bulutlar yavaş yavaş dağılıyor. Cim-Bom bir günlük iznin ardından Gaziantep karşılaşmasının hazırlıklarına başlarken, Teknik Direktör Fatih Terim futbolcularıyla bir toplantı yaparak uyarılarda bulundu.

"UMUDUMUZU YİTİRMEDİK"

Önlerinde artık 3 takım olduğuna dikkat çeken deneyimli hoca, şampiyonluk için işlerinin zorlaştığını ama umudunu yitirmediğini dile getirdi.

"KREDİMİZ YOK"

Terim’in, “6 puan önümüzde olan Trabzonspor ve Başakşehir var. Ayrıca Sivasspor artık sıralamada bizi geçti. Puan kaybetme kredimiz kalmadı. Bütün maçlarımızı kazanmamız bile yeterli olmayacak. Yine de rakiplerimiz takılabilir" dedi.

"SİZİ TANIYAMADIM"

Terim'in ayrıca, "Bu haftadan itibaren yeni bir sayfa açıp adım adım gidelim. Aranın ardından sizi tanıyamadım. Oysa antrenmanlar gayet verimliydi” dediği öğrenildi.

"TELAFİ ETMELİYİZ"

Galatasaraylı futbolcular ise özeleştiri yaparak, “Rize’de hiç iyi değildik. En azından Muslera sakatlandıktan sonra bir reaksiyon vermeliydik. Hakem kötü, rakip sert oynadı ama biz de iyi oynamadık. Bunu telafi etmeliyiz. En azından Muslera için şampiyon olmalıyız” dedikleri öğrenildi.

SIRADAKİ HABER

banner48