Fatih Terim: "Bizi bu sene affetsinler"

Teknik Direktörümüz Fatih Terim, Süper Lig'de oynadığımız Trabzonspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: "Bizi bu sene affetsinler"

Maçı değerlendiren hocamız, "Tabii ki 65 dakika Trabzonspor'a karşı 10 kişi oynamak bu havada çok kolay değil. Esasında herkes çok önemli bir maç kaçırdı. 30. dakikaya kadar iki taraf da birbirine üstünlük sağlamaya çalışıyordu, gayet zevkli bir mücadele vardı. Feghouli kendinden beklemediğimiz bir şekilde, aklımızda olmayan bir şey yaptı. Trabzonspor'u tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Bazen öyle şeyler vardır ki üst üste gelir. Bazı şeylerin izahı, anlatımı yok." diye konuştu.

Geriye kalan haftalarda takım olarak en iyi şekilde sezonu bitirmeye çalışacaklarını dile getiren Teknik Direktörümüz Fatih Terim, "Buradan sevgili Galatasaraylılara sesleniyorum. Biliyorum ki, sevinçlerimiz kadar üzüntülerimiz de derinde. Onlar bizi affetsinler bu sene; ama her şeye rağmen inanmış arkadaşlarla gemiyi kıyıya yanaştırmaya çalışacağız. Aklımızda ne yoksa o geliyor başımıza. Allah beterinden saklasın. Olmayan işler bazen böyle üst üste gelebilir. Bu sene de öyle oluyor. Çok iyi oynanacak bir maç hiç alakası yokken başka türlü oynanıyor. Feghouli'nin atılması çok haklı, hiç itiraz yok. Arkadan ayağına basan oyuncu atılır mıydı, atılmaz mıydı? Bizde zaten atılmaz. Ona bir yorum yapmayayım ben. Cüneyt hoca yanını gösteriyor. Demek ki öyle oldu; ama kırmızı kart haklı orada bir sıkıntı yok." dedi.

Hocamız, kalan maçlar sonunda Şampiyonlar Ligi şansımızın sorulması üzerine şu şekilde yanıt verdi:

"Gemiyi en sağlıklı şekilde limana yanaştırmaya çalışacağız. Saracchi'nin de arka adalesi çekti, onu da çıkarttık. Zaten çift sarı kartı var. Biz sonuna kadar elimizden gelen her şeyi yapıp kovalayacağız. Diğer takımlar da bize yetişti. İşimiz daha zorlaştı. Biz Galatasarayız, olmadık günlerde olmayan işler yapabiliriz. Yaptık, yapmalıyız da. Ümit ederim her türlü melanet bu senede kalır." 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2020, 23:54
SIRADAKİ HABER

banner48