Manchester City'de Mbappe operasyonu

Fransa Ligue 1 ekiplerinden PSG'de forma giyen Kylian Mbappe'nin transferi konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sezon başında Real Madrid'e transferi gerçekleşmeyen Fransız yıldız için Manchester City de devreye girdi.

Manchester City'de Mbappe operasyonu
BU KEZ HEDEF MBAPPE OLDU

Yaz transfer sezonunda Cristiano Ronaldo ve Harry Kane için girişimlerde bulunan ancak sonuca ulaşamayan Manchester City, Erling Haaland için de Borussia Dortmund'un yüksek bonservis bedeli taleplerini karşılayamamıştı. Tüm bu yaşananların ardından artık Mbappe için girişimlerin hızlandırılmasına karar verildi.

NE PAHASINA OLURSA OLSUN!

Manchester City sahibi Sheikh Mansour'un, önümüzdeki 10 yılın en büyük transfer operasyonlarından biri sayılabilecek Kylian Mbappe transferi için her ne pahasına olursa olursun izin verdiği, sportif direktör Txiki Begiristain'ı da yetkilendirdiği bildirildi. Ada basınında yer alan son gelişmelere göre; Mbappe'nin transferi için Begiristain ileriki süreçte baskı yapacak, yüksek maaşlar önerecek ve çok yüksek imza parası da teklif edecek. Sınırsız yetki ile bu transferi bitirmeye çalışacak.

MBAPPE GEMİLERİ YAKTI

PSG ile sözleşmesini yenilemeyen ve önümüzdeki sezon PSG kariyerini noktalamaya karar veren Kylian Mbappe için bu gelişmeler yaşanırken, Şeyh Mansour'un artık bir Şampiyonlar Ligi kupası istediği ve bunun şifrelerinden birinin de Mpappe olabileceğine vurgu yapıldı

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48