Berkan Kutlu: “Taraftarımız önünde mutlaka kazanmak istiyorduk”

Futbolcumuz Berkan Kutlu, Süper Lig’in 7. haftasında Göztepe’yi 2-1 yendiğimiz mücadele sonrasında yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Berkan Kutlu: “Taraftarımız önünde mutlaka kazanmak istiyorduk”

İkinci yarıda sahada daha coşkulu bir Galatasaray olduğunu söyleyen Berkan Kutlu, “Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İlk yarı da kötü oynamadığımızı düşünüyorum. Bir hata oldu ve o hata sonucunda bir gol yedik. İlk yarı da olumlu oynadık. İkinci yarı, o golü kalemizde gördükten sonra daha hırslı sahaya çıktık. Kaybettiğimiz maçların ardından taraftarlarımız önünde mutlaka kazanmak istiyorduk. Takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum.” diye konuştu.

Sahadaki moral değişiminin oyuncuların yaşıyla ilgili olmadığını dile getiren orta saha oyuncumuz, “Genç ve yaşlı terimlerini kullanmak doğru değil. Avrupa’da her yaştan oyuncu oynuyor. Burada artık tecrübe ya da tecrübesiz oluşuna bakmaksızın her yaştan oyuncu oynuyor. Coşkulu oynadık ve skoru yakaladığımız için çok mutluyuz. Kendimizi en iyi şekilde hazırlayıp önce Marsilya, sonra da Rizespor karşısına çıkacağız. En iyi şekilde hazırlanıp neticeleri göreceğiz.” dedi.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48