Şampiyon Takımımızdan HDI Sigorta’ya kupalı ziyaret

Şampiyonlar Kupası şampiyonu Filenin Aslanları isim sponsoru HDI Sigorta'yı ziyaret etti.

Şampiyon Takımımızdan HDI Sigorta’ya kupalı ziyaret

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nun ev sahipliğinde HDI Sigorta Genel Merkezi’nde düzenlenen organizasyona Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke, Galatasaray Voleybol Şubesi Genel Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı, idari ve teknik kadro ile birlikte tüm oyuncular katıldı.

HDI Sigorta çalışanları tarafından alkışlarla karşılanan takımımız, keyifli anlar yaşadı. Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke, Ceyhan Hancıoğlu’na plaket takdim ederken kaptanımız Selçuk Keskin ise tüm takımın imzaladığı topu hediye etti.

Çalışanlar oyuncularımızla sohbet etme fırsatı buldu ve günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke, Başantrenörümüz Nedim Özbey ve Kaptanımız Selçuk Keskin, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye açıklamalarda bulundu.

Yönetim Kurulu Üyemiz Okan Böke, “Bir kez daha HDI Sigorta’ya ve Ceyhan Bey’e teşekkür ederim Galatasaray adına. 10 senelik bir birliktelik bu. Bizim de hocamız ve teknik ekibimizle yaptığımız çalışmalar yavaş yavaş meyvelerini vermeye başlıyor. İkisini aldık sırada üç tane daha var. Bir aksilik çıkmazsa her kupa talibiz. Her kupa sonrası buraya gelmek istiyoruz biz. Bugün çok sıcak bir karşılama oldu. Ben çok memnun kaldım, hocamız ve oyuncularımız çok memnun kaldı. Daha nicelerini yapacağız inşallah. Biz her türlü kupaya talibiz her spor dalında. Sezon daha yeni başladı. Hem Galatasaray’ın hem de diğer takımların sakatlıksız güzel bir sezon geçirmelerini diliyorum. HDI Sigorta’ya teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Şampiyonları ağırlamaktan çok keyifli ve heyecanlı olduklarını dile getiren HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şampiyonu ağırlamak çok önemli bizim için. Bir de sponsoruysak çifte sevinç bizim için. Yöneticimizden, hocamızdan, kaptanımızdan aldığım izlenim, hissiyat ve duygular çok önemli. Bunun sadece bir başlangıç olduğunu görüyorum. Ligde yenilgisiz devam ediyor takımımız. Çok planlı, çok emek verilmiş bir süreçten geçiyor takımımız. Dolayısıyla bunun karşılığını da almak gerekiyor. Şu an hasat dönemindeyiz. Verdiğimizin karşılığını alma dönemi. Hep birlikte inşallah hem sponsor olarak hem takım olarak başarılara doymayacağız gibi gözüküyor.”

Başantrenörümüz Nedim Özbey ise, “Çok keyifli bir gündü, çok güzel ağırlandık. HDI’yi hissettik. Böyle bir desteğin karşılığında da böyle başarılar meydana geliyor. Hem desteklerin büyümesi hem de başarıların yükselmesi için birliğe beraberliğe daha çok ihtiyacımızın olduğuna inanıyorum. Burada gösterilen ilgiye, alakaya ve de büyük davete çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaptanımız Selçuk Keskin de “Bizi çok sıcak bir şekilde karşılayan HDI Sigorta ailesine teşekkür ediyoruz. Burada çok güzel yüzlü insanlar gördük aynı bizim ailemiz gibi aynı çatı altındayız. Birbirimize çok güzel destek oluyoruz. İnşallah bu kupaların devamını getireceğiz. İnşallah hep beraber böyle keyifli dakikalar yaşayacağız inşallah.” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48