Kasım Ayı Jolly Joker İle Bir Başka Güzel!

Canlı müzik performanslarının vazgeçilmez adresi Jolly Joker, Kasım ayında da müziğin ritmine ve coşkusuna ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan 9 şubesi ile müziği herkes için erişilebilir kılmaya çalışan Jolly Joker, sahnesine birçok sanatçıyı ağırlayacak. Sevilen sanatçıların üstün teknik imkanlar ile donatılmış sahnelerdeki performansları, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Kasım Ayı Jolly Joker İle Bir Başka Güzel!

Eğlencenin kalbi İstanbul!

Jolly Joker, Kartal ve Vadistanbul şubeleri ile İstanbul’da eğlencenin nabzını tutmaya devam ediyor. En dinamik sahne performanslarına ev sahipliği yapan Jolly Joker Vadistanbul, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği Kasım programı ile göz dolduruyor. Jolly Joker Vadistanbul’da 15 Kasım’da romantik şarkıların usta ismi Hakan Altun ile eğlence ve hüzün aynı anda yaşanıyor. 16 Kasım’da sahne Mabel Matiz’in olurken, 17 Kasım’da alternatif müziğin önemli gruplarından Adamlar, 22 Kasım’da Serkan Kaya, 23 Kasım’da adından sıklıkla söz ettiren Zeynep Bastik, 29 Kasım’da Rubato sahne alıyor. Jolly Joker Vadistanbul’da ayın son konserinde ise Koray Avcı sevenleri ile 30 Kasım’da buluşuyor.

Jolly Joker Kartal, 13 Kasım’da güçlü sesi ile sahnede devleşen Cem Adrian’ı konuk ediyor. Program 15 Kasım’da Koray Avcı, 16 Kasım’da Funda Arar, 17 Kasım’da Sehinsah & Anıl Piyancı & Patro & Ati242’nin coşku dolu performansları ile sürüyor. Jolly Joker Kartal’da eğlence 20 Kasım’da Kardeş Türküler, 22 Kasım’da Mabel Matiz, 23 Kasım’da aşk şarkılarının sevilen sesi Levent Yüksel, 29 Kasım’da Yaşar ve 30 Kasım’da Ümit Besen & Pamela ile hız kesmeden devam ediyor. 27 Kasım ise güçlü sesi ve besteleriyle Yıldız Tilbe sevenleriyle buluşacak.

Ankara Jolly Joker ile eğlenceye doyacak!

Sanatçıların en iyi teknik imkanlar ile canlı dinlenebildiği yer olan Jolly Joker, Ankaralıları eğlenceye doyurmaya geliyor. Güçlü seslere ve farklı tarzlara yer verilen program kapsamında 15 Kasım’da Serkan Kaya, 16 Kasım’da Berkay, 20 Kasım’da Sevcan Orhan, 22 Kasım’da Rubato, 23 Kasım’da Tan Taşcı ve 29 Kasım’da Merve Özbey’i ağırlayacak olan, Jolly Joker Ankara, sonbahara 30 Kasım’da gerçekleşecek Hakan Altun konseri ile veda edecek.

Antalya’da eğlence bir başka

Mekân kalitesi ve ulaşılabilirliği ile fark yaratan Jolly Joker Antalya, özellikle genç ve dinamik nüfusu ile dikkat çeken şehri, dinamik programıyla eğlenceye doyuruyor. 15 Kasım’da Rubato’nun konserine ev sahipliği yapacak mekan, 16 Kasım’da Buray, 22 Kasım’da İstanbul Arabesque Project, 23 Kasım’da Koray Avcı ve 29 Kasım’da Serkan Kaya konserleri ile eğlence severleri heyecanlandırıyor.

Jolly Joker Antalya, pop müziğin yükselen yıldızlarından Merve Özbey’in 30 Kasım’da vereceği konser ile Kasım ayını noktalayacak.

Jolly Joker Mersin’de eğlenceye tüm hızıyla devam ediyor

Açılışından kısa bir süre sonra Mersin eğlence hayatının önemli mekanlarından biri haline gelen Jolly Joker, güçlü sesleri sahnesinde ağırlayarak Mersinlileri eğlendirmeye devam ediyor. 15 Kasım’da Ümit Besen & Pamela ikilisinin performansları ile renk katacakları Mersin sahnesinde program; 16 Kasım’da Diva Bülent Ersoy, 21 Kasım’da Evet Ne Söylüyorduk, 22 Kasım’da Funda Arar, 23 Kasım’da Serkan Kaya, 29 Kasım’da Berkay ve 30 Kasım’da Mehmet Erdem konserleri ile devam edecek. 20 Kasım ise Yıldız Tilbe, Mersinli hayranlarına müzik dolu, unutulmaz bir gece yaşatacak.

Şehrin yenisi Jolly Joker Adana

Jolly Joker ailesinin en yeni üyesi Jolly Joker Adana, iddialı ve güçlü bir şekilde eğlence dünyasına giriş yapıyor. 15 Kasım’da dillere pelesenk olmuş şarkıları ile Funda Arar’ın konseri ile açılışını yapacak olan mekanda müzik tutkunları sevilen sanatçılarla buluşacak. 15 günde 8 adet konsere ev sahipliği yapacak mekan, açılış konserinin hemen ardından; 16 Kasım’da Ümit Besen& Pamela, 20 Kasım’da Evet Ne Söylüyorduk, 22 Kasım’da Yaşar, 23 Kasım’da Berkay, 27 Kasım’da Rubato, 29 Kasım’da Mabel Matiz’i ağırlayacak. Jolly Joker Adana, ilk ay sonu konserinde 30 Kasım’da Tan Taşcı’yı ağırlayacak.

Tüm Jolly Joker konser biletleri, Biletix ve Jolly Joker gişesinden satın alınabiliyor.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48