Fenerbahçe HDI Sigorta 0-3 Galatasaray HDI Sigorta

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, Axa Sigorta Efeler Ligi 4. haftasında Fenerbahçe HDI Sigorta’nın konuğu oldu. Filenin Aslanları, deplasmanda oynanan karşılaşmadan 3-0’lık net bir galibiyetle ayrıldı.

Fenerbahçe HDI Sigorta 0-3 Galatasaray HDI Sigorta

Burhan Felek Voleybol Salonu’ndan oynanan mücadeleyi Yönetim Kurulu Üyelerimiz Banu Vahapoğlu Akgün ve Özgür Savaş Özüdoğru da takip etti.

Mücadele Fenerbahçe HDI Sigorta’nın sayısıyla başladı. İlk set teknik molasına 8-12 önde giren takımımız, set boyunca oyun üstünlüğünü sürdürerek seti 20-25 kazandı ve karşılaşmada 1-0 öne geçti.

İkinci sete de iyi başlayan Filenin Aslanları, teknik molasına 11-12 üstün girdiği seti 22-25’lik üstünlükle kazanarak setlerde 2-0 öne geçmeyi başardı.

Karşılaşmanın üçüncü ve son seti de takımımızın üstün oyununa sahne oldu. Teknik molaya 10-12 önde giren Filenin Aslanları, seti 21-25, maçı da 3-0 kazandı.

Galatasaray HDI Sigorta, bu sonuçla ligde oynadığı 4 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak galibiyet serisini sürdürdü.

Filenin Aslanları, Axa Sigorta Efeler Ligi 5. haftasında Arkas Spor’un konuğu olacak. Mücadele 10 Kasım 2019 Pazar günü saat 17.00’de Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi’nde oynanacak.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48