Metin Öztürk: "Galatasaray tertemiz" (AJANS1905 ÖZEL)

Galatasaray İkinci Başkanı Metin Öztürk, Ajans 1905'e özel açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...

Metin Öztürk: "Galatasaray tertemiz" (AJANS1905 ÖZEL)
"İNANILMAZ BİR ORTAM YARATTILAR"

"Okan Hoca, Dursun Başkan ve Erden Bey, inanılmaz bir ortam yarattılar. Futbolun çehresi değişti. Geçen sene 13. olan, aynı bütçeye sahip, aynı taraftara sahip takım, bugün bambaşka bir hale geldi. Buradaki aslan payı Dursun Başkanda, Okan Hocada ve Erden Timur'da"

"BİZİM İTİCİ GÜCÜMÜZ"

"Biz de yönetim olarak onları destekliyoruz. En büyük alkışı hak edenlerden birisi de taraftar. Gerçekten inanılmazlar. Bizim itici gücümüz. Taraftarlarımızı takdir etmemiz lazım. Her koşulda takımla beraberler"

"ÖZBEK NEYİ TAKDİR ETSE İMZA ATACAKTIK"

Okan Buruk'un getirilmesinde rolünüz oldu mu?

"Benim rolüm olduğunu söylemek doğru olmaz. Eşref Bey ve ben, birer başkan adayıydık. Biz gelseydik Okan Hocayla çalışacaktık. Okan Hoca, Galatasaray'ın evladı. Dursun Başkan neyi takdir etse altına imza atacaktık"

"G.SARAY'IN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERİR"

"UEFA'nın sitesine girdiğinizde o gün o kupayı alan, takım katılmamış. Bu tapelere yok denmiyor, illegal deniyor. Söylemezseniz legali ve illegali olmaz. Galatasaray, tertemizdir. Galatasaray bir yerlerde konuşuluyorsa bu Galatasaray'ın büyüklüğünü gösteriyor."

"HERKES KENDİ ÖNÜNÜ TEMİZLESİN"

"Hangi kulüp tarla sürüyor bilmiyorum ama biz tarla falan sürmüyoruz. Biz gördüğünüz gibi yeşil çimende oynuyoruz. Herkes kendi önünü temizlesin, Galatasaray tertemiz."

AJANS 1905 ÖZEL

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2023, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner48