Kylie Jenner'dan tepki çeken paylaşım

Avustralya'daki yangınlardan en çok etkilenen bölgelerden olan Kanguru Adası'daki yangın Flinders Chase doğa parkına düşen şimşeklerle başladı ve 160 kilometre uzunluğundaki adada iki kişi de hayatını kaybetti.

Kylie Jenner'dan tepki çeken paylaşım

Kanguru Adası'ndaki nesli tükenmekte olan birçok canlı türünün, yangınların ardından devamlılığının tehlikeye düştüğü belirtiliyor.

Bilim insanlarına göre tür çeşitliliğinin zengin olduğu adada birçok beslenme ve üreme alanı yok olurken uzmanlar, adadaki nüfusları 50 bine kadar ulaşan koalaların yangınlarda tahmini olarak 25 bininin hayatını kaybettiğini düşünüyor.

Ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Avustralya'daki ölen hayvanlar için bağış topluyor. Bu isimlerin arasında Kylie Jenner da yer aldı.

Jenner, pazar günü sosyal medya hesabından Avustralya'daki yangında ölen hayvanlar için bağış linki paylaşarak, herkesi sağduyulu olmaya davet etti.

Yangınından kurtarılan ve bir koalanın fotoğrafını paylaşan Jenner, "Bu kalbimi kırıyor" ifadelerini kullandı.

Bu paylaşımının ardından gerçek kürkten yapılmış terliklerini giyerek o anları sosyal medya hesabından yayınlayan Kylie Jenner, bu hareketiyle takipçilerinin tepkisini çekti.

Bu hareketinin "İkiyüzlülük" olduğunu düşünen takipçileri Jenner'ın paylaşımına şu yorumları yaptı:

- Bu kadar çelişkili bir şey daha görmedim.

- Sadece gösteriş için paylaştın, aslında umurunda değiller.

- Bu yaptığın son derece anlamsız.

- Bunu giyen birisi hayvanları seviyor olamaz.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48