En çok aldatan 4 burç

Karakterimizi belirleyen faktörlerden biri olan burcumuz, ilişkilerimize de yön vermemizde etkilidir. Bazı burçlar, doğası gereği aldatmaya meyilli olabilir. Elbette bur burçlara sahip herkesin aldatacağı anlamına gelmez. Ancak eğer partneriniz en çok aldatan burçlar arasındaysa, ilişkinizde biraz daha dikkatli davranmanızda fayda var.

En çok aldatan 4 burç

Aldatmak tarafların kişilik yapısının bir yansıması olabilir. Burçlar kişiliğimizi etkileyen en önemli faktörlerden biri. Bir kişinin sizi aldatıp aldatmayacağına dair ihtimalleri öğrenmek istiyorsanız, burcuna bakmayı deneyebilirsiniz.

Bazı burçlar ne yazık ki aldatmaya daha meyilli olabiliyor.

ATEŞLİ KOÇ BURCU

Koç burçları, saldırganlığı ve baskın cinselliği tanımlayan Mars tarafından yönetilirler. Koçlar yaptıkları her şeyde macera ve heyecan arayışı içindedir. Dürtüsel karar verebilirler. Dikkat süreleri de azdır. Bu nedenle bir ilişkiden çabuk sıkılma ve aldatma yoluna gitme olasılıkları yüksektir.

DENGESİZ İKİZLER BURCU

İkizler buurcusöz konusu olunca herkes bir ilişki yaşamaktan uzak duruyor. Dengesiz yapıları onların itici görünmesine neden olur. İkizler burcundaki insanlar kararsızdır ve her zaman ilgiye ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duydukları ilgiyi göremediklerinde ise aldatma yoluna gidebilirler. Partnerleriyle iletişim kurmaktansa aldatma konusunda haklı olduklarını düşünürler.

KARARSIZ TERAZİ BURCU

Aldatmaya meyilli bir diğer Hava burcu da Terazi'dir. Terazi burcu dengeyi simgeler ancak bazen bu dengeyi partnerleri haricinde bir kişide arama yoluna giderler. Aldatırken kendilerini suçlu hissederler. Terazi burçları kararsızdır. Terazi burcu bir partnerin size sadık kalmasını sağlamanın en temel yolu onu zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak tatmin etmenizdir.

DIŞA DÖNÜK YAY BURCU

Yay burcu doğası gereği dışa dönüktür. Dışarıdaki taliplerinin daha cazip olduğunu fark ederse aldatma yoluna gidebilir. Yay burçları için ilişki, harcadıkları çabaya değmelidir. Monotonlaşan ilişkiden kurtulmak için heyecan verici ve gizemli yollar aramaya başlarlar.

HABER: POSTA

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48