Britney Spears ailesine ateş püskürdü

Uzun zamandır vasilik davasıyla sık sık gündeme gelen Britney Spears, babasının vasiliğinden kurtulmanın tadını çıkarırken geçmişle de hesaplaşmaya devam ediyor. Ünlü yıldız, Instagram'da yaptığı son paylaşımda geçmişte onu desteklemeyen, yardım etmeyen ailesine ateş püskürdü.

Britney Spears ailesine ateş püskürdü

Geçtiğimiz günlerde yıllardır süren vasilik davasında büyük bir adım atıp babasının vasiliğinden kurtulan Britney Spears’ın savaşı henüz bitmedi. Vasiliğin tamamen sona ermesi ve özgürlüğüne kavuşmak için gün sayan şarkıcı, bir yandan da geçmişiyle yüzleşiyor.

Spears, babasının vasiliği boyunca yaşadıklarına ailenin diğer üyelerinin gözlerini yummasını sosyal medyaya taşıdı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Instagram’da bir resim paylaşarak şu satırlara yer verdi: “Bu resim benim için her şey!!! Ağlama isteği uyandırıyor… İlahi kadın kardeşini kurtarıyor!!!! Kendini çok küçük hissettiren bir evde yaşayan arkadaşın varsa… Arabası yok … Telefonu yok… Mahremiyeti adına kapısı yok ve haftanın 7 günü günde 10 saat çalışmak ve haftada tonlarca kan vermek zorundaysa gidip arkadaşını almanı ve onu oradan defolup götürmeni şiddetle tavsiye ederim !!!!! ‘Üzgünüm, vasilik’ gibi şeyler söyleyen ailem gibiyseniz… Neyse ki hayatımı değiştirmeye yardımcı olan harika avukatım Mathew Rosengart buldum!!!!”

haber: SÖZCÜ

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48