Skandal! Futbolcu, sevgilisine şiddet uygularken görüntülendi! Dikkat! Rahatsız edici görüntüler…

Uruguay'da Nicolas Albarracin isimli futbolcunun, aktris sevgilisi Natalia Camilo'ya şiddet uyguladığını gösteren görüntüler, büyük tepki çekti.

Uruguay Süper Lig ekiplerinden Montevideo Wanderers’ta forma giyen Nicolas Albarracin, aktris sevgilisi Natalia Camilo’ya şiddet uyguladığı skandal görüntülerin ortaya çıkmasının ardından gündem oldu. Natalia Camilo’nun arkadaşı bir başka aktris Nazarena Velez’in Twitter hesabından paylaştığı video sonrası, 26 yaşındaki futbolcuya sosyal medyada tepki yağdı.

Videoda, Nicolas Albarracin’in sevgilisi Natalia Camilo’ya uyguladığı şiddet görünürken, genç kadının “Bırak beni Nicolas, lütfen, bana daha fazla vurma” dediği duyuluyor.

Konu ile ilgili Twitter hesabından bir de açıklama yayınlayan Nazarena Velez, arkadaşının videoyu kendisinden yardım istemek için gönderdiğini yazdı. Nazarena Velez, Natalia Camilo’nun yıllardır Nicolas Albarracin’den şiddet gördüğünü belirtirken, “Bu Uruguaylı futbolcu Nicolas Albarracin, sevgilisi Natalia Camilo’ya yıllardır uyguladığı şiddetin kanıtı… Kendisi bana bu videoyu belli ki yardım etmemi istediği için gönderdi. Bugün de toplum içinde benzer bir şekilde şiddet uyguladığı ve tehditler savurduğu için gözaltına alındı. Umarım birileri bir şeyler yapar” ifadelerini kullandı.

MAHKEMEDEN UZAKLAŞTIRMA CEZASI

Gözaltına alınana Nicolas Albarracin, daha sonra mahkemeye çıkarıldı. The Observer gazetesinde yer alan habere göre Uruguaylı futbolcuya, 180 gün boyunca Natalia Camilo’ya 500 metreden fazla yaklaşmama cezası verdi. Natalia Camilo’ya da polis koruması verilmesine de karar verildi.

Yaşadığı dehşet ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Natalia Camilo, Nicolas Albarracin’in kendisine gönderdiği tehdit mesajlarını ifşa etti. Genç oyuncu, yaptığı paylaşımda “Bu olayı yaşamak ve yıllarımı paylaştığım bir adam tarafından böyle bir muamele görmek çok üzücü… Adeta hipnoz olmuştum. Yardım isteyecek ve bu videoyu arkadaşıma gücü nereden bulduğumu hala bilemiyorum” dedi.

Nicolas Albarracin’in kulübü Montevideo Wanderers da yaşanan skandala seyirci kalmadı ve futbolcunun süresiz kadro dışı bırakıldığını duyurdu. Kulüp, futbolcunun öfke kontrolü tedavisi göreceğini belirtti.

YORUM EKLE

banner48