Narcos TV'de ilk kez FilmBox'ta

Son zamanların en başarılı yapımlarından NARCOS, FilmBox ayrıcalığı ile Türkiye’de ilk kez TV izleyicisi ile buluşuyor. İlk bölümü 7 Ocak Salı günü yayınlanacak dizinin tüm sezonları, seçkin TV platformu D-Smart FilmBox Kanal 19’da, haftada iki bölümle yayında olacak.

Narcos TV'de ilk kez FilmBox'ta

İlk bölümün adı, Kolombiya ve ABD arasındaki uyuşturucu trafiğinde önemli bir rol oynayan illegal uçak seferlerine işaret ediyor. Pilotun “İniş (Descenso)” repliği, bölümün ismini belirlemiş.

Dizinin ilk bölümü, ABD Uyuşturucu ile Mücadele Örgütü (DEA) ajanı Steve Murphy’nin ağzından genel bir anlatımla başlıyor. Bir diğer DEA ajanı Javier Pena ve Kolombiya uyuşturucu ile mücadele ekibi “Search Bloc” mensubu Albay Horacio Carillo ile de tanışıyoruz.

Dizinin kötü adamı Pablo Emilio Escobar Gaviria, yani bilinen adı ile Pablo Escobar da bu bölümde karşımıza çıkıyor. Başlarda bir elektronik eşya kaçakçısı olan Escobar’ın, daha o zamanlarda bile çok hırslı ve organize bir kanun kaçağı olduğunu öğreniyoruz.

Şili’de tesadüfen infazdan kurtulan “hamamböceği” lakaplı bir uyuşturucu üreticisi, Escobar’la anlaşıyor. Medellin Karteli’nin ve NARCOS dizisinde anlatılan öykünün temeli de böylece atılıyor.

Narcos’un bu bölümü 7 Ocak 2020, bir sonraki bölümü ise 9 Ocak 2020 tarihinde ekranlarda olacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 12:31
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48