Younes Belhanda için bir opsiyon daha!

Transfer döneminde sürpriz öneriler, görüşmeler ve transferlerin ardı arkası kesilmiyor! Bu kez France Football'dan Maxime Desvallees, Lyon'un Fransa Ligi'nde Şampiyonlar Ligi potasında kalabilmesi için gerekli olan 5 futbolcuyu kaleme aldı ve bu listede Belhanda'ya da yer verdi.

Younes Belhanda için bir opsiyon daha!

Lyon'un Belhanda için bir transfer hamlesi yapmasının "olası" olduğunu ifade eden rance Football'dan Maxime Desvallees, bu süreçte hiç kimsenin beklemediği sürpriz gelişmelerin de yaşanabileceğini ifade etti. Analiz/Haberde Belhanda hakkında kullanılan ifadeler şu şekilde;

"Galatasaray'da oynayan futbolcular sadece kariyerlerinin sonuna gelmiş futbolcular değil, Younes Belanda da bunun bir kanıtı. Belhanda, 29 yaşındaykken Galatasaray'a transfer oldu ve İstanbul'da önemli başarılar elde etti. Belhanda, Fransa Ligi'ni çok yakından biliyor ve 2009-2016 yılları arasında Ligue 1'de 26 gol attı, önemli bir etki yarattı. Belhanda hala çok iyi bir futbolcu ve deneyimli bir futbolcu. Genç futbolculara sahip olan Lyon için Belhanda ayarında bir yetenek ve deneyim eşsiz bir fırsat olacaktı"

Younes Belhanda için farklı transfer opsiyonları değerlendirilmeye alınırken; FFP'den dolayı eli kolu bağlı olan Galatasaray'ın bonservis bedeli ile transfer yapabilmesi için oyuncu satışı yapmak zorunda ve dolayısıyla Belhanda'da da en önemli satış opsiyonları arasında yer alıyor.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48