William D'Avila'dan üçlü transfer operasyonu!

Milliyet'ten Nevzat Dindar'ın haberine göre; Fenerbahçe ve Galatasaray bu kez sürpriz bir isim için karşı karşıya geldi. O isim Belhanda...

William D'Avila'dan üçlü transfer operasyonu!

Galatasaray'da Younes Belhanda'nın gidişi Giuliano'ya bağlı. Fenerbahçe'ye dönme olasılığı bulunan Brezilyalı yıldızın ayrılması durumunda Suudi Arabistan temsilcisi Al Nassr'ın Belhanda'yı kadrosuna katacağı iddia edildi. Bu transferdeki kritik nokta ise her iki futbolcunun menajerinin de aynı isim olması: William D'Avila...

SUUDİLERİ MUTLU EDECEK FORMÜL

Ünlü menajerin Al Nassr ile 1 sene sözleşmesi bulunan Giuliano'nun Fenerbahçe'ye imza atması durumunda yine Galatasaray ile 1 sene daha kontratı kalan Belhanda'yı Suudi Arabistan'a götüreceği belirtildi.

Suudi temsilcisinin Giuliano'nun çıkışına ancak bu şekilde onay verdiği ve böyle bir formülün bütün tarafları memnun edeceği bildirildi.

Menajer D'Avila, Giuliano'nun 2 sene önce Fenerbahçe'den Al Nassr'a 10.5 milyon euroya satılmasında başroldeki isimdi. Galatasaray'ın bu nedenle Giuliano'ya göre planlarını yaptığı kaydedildi.

G.SARAY'IN HEDEFİ 3-4 MİLYON EURO

Suudi Arabistan'da transfer sezonunun 1 Eylül itibariyle açılacak olması da yine bu büyük operasyon için belirleyici olacak. Galatasaray, Belhanda'yı Suudi ekibine göndererek hem 3 milyon 350 bin euroluk maaş yükünden kurtulacak hem de 3-4 milyon euroluk bir bonservis geliri elde edecek.
 

Haber Milliyet

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48