Uyanın balığa gidelim! Ajans 1905, 1 ay önce duyurmuştu...

Ajans 1905'in 1 ay önce duyurduğu Galatasaray ile Koç Grubuna ait Divan arasındaki fesih sürecinde mahkemeden gelecek sonuç bekleniyor. Ancak medya da bugün çıkan haberlerde yeni bir gelişmeymiş gibi yer alması dikkat çekti...

Uyanın balığa gidelim! Ajans 1905, 1 ay önce duyurmuştu...

Galatasaray Yönetimi, Türk Telekom Arena'da hizmet veren Divan kuruluşu ile sözleşmeyi feshetti etmek için hukuki girişimi başlatmıştı.

Sarı Kırmızılı Yönetim, kulübün hukukçularına verdiği direktifle Divan ile yapılan sözleşmenin hukuki tüm sıkıntılarının bertaraf edilerek çözülmesi için girişimde bulunulmasını direktifini verdi. 

Bilindiği gibi Divan bir KOÇ grubu şirketi olduğu için Galatasaray taraftarlarının büyük tepkisini çekiyordu.

Özellikle Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e yaptığı mesnetsiz saldırılar hem Sarı Kırmızılı yönetimin ve taraftarın tepkisini çekmişti.

Ajans 1905'in deneyimli ismi Süleyman Rodop, 29/09/219 tarihinde attığı tweette;

"Galatasaray Ttarena’fan Divan restaurant ile sözleşmeyi feshetmek için 2-3 aydır uğraşıyor. Önceki yıllardan olan 4 milyon civarındaki alacakları ödendi. Tahliyesi için hukuksal süreç devam ediyor. Not: Divan restaurant bir Koç grubu şirketidir." ifadeleriyle Galatasaray yönetiminin Divan ile sözleşmeyi fesh edeceğini duyurmuştu.

İşte o paylaşım:

Not: Galatasaray haberleri için Ajans 1905 herkes yeter!

Galatasaray'la ilgili bütün gelişmeleri https://www.youtube.com/ajans1905?sub... Youtube kanalına abone olarak takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 15:23
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48