Teknik Direktörümüz Fatih Terim ve Kaptanımız Muslera’dan GSTV’ye özel açıklamalar

Galatasaray, Şampiyonlar Ligi A Grubu 3. haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde oynayacağı Real Madrid mücadelesi öncesi Teknik Direktörümüz Fatih Terim ve Kaptanımız Fernando Muslera, Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’in sorularını yanıtladı.

Teknik Direktörümüz Fatih Terim ve Kaptanımız Muslera’dan GSTV’ye özel açıklamalar

Açıklamalar şu şekilde:

Teknik Direktörümüz Fatih Terim, “Özellikle Real Madrid adına grupta böyle yerlerde yer alması herkes için çok alışageldik bir şey değil. Grubumuzun çekildiği günlerde de söylemiştim. Paris Saint-Germain ve Real Madrid grubumuzun tabii ki favorileri. Herkes eksik diyor ama bana göre herhangi bir eksikleri yok, yerini dolduracak adamları çok. Böyle takımların her 11’i tehlikelidir dikkat etmemiz lazım. Ali Sami Yen’de çok önemli maçlar oynuyoruz, oynamaya da devam edeceğiz inşallah. Kazanmamız halinde, kaybetmemiz halinde neler olabileceğini en net göreceğimiz bir maç. Ümit ederim Paris Saint-Germain maçındaki gibi oynadığımız oyunu, o isteği, o arzuyu, seyircimizle bütünleşmeyi yakalayabiliriz. Sahadan inşallah istediğimiz sonuçla ayrılırız.” ifadelerini kullandı.

Kaptanımız Fernando Muslera ise “Çok güzel bir maç bizi bekliyor yarın tabii ki. Hem bizleri hem seyredenleri… Sonuçta Real Madrid gibi bir takımı ağırlıyorsunuz, kendi sahamızda oynayacağız. Şampiyonlar Ligi çok özel bir yer. Real Madrid gibi özel bir rakibe karşı oynayacağız. Bütün futbolcuların oynamak istediği maçlardan bir tanesi bunlar biliyorsunuz. Şu anki durumları ortada Şampiyonlar Ligi’ndeki durumları da ortada. İkimizin de 1’er puanı var. Onların da puana ihtiyacı var, bizim de puana ihtiyacımız var. Yarın ki maça da en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Umarım en iyi sonuçla ayrılırız.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 21:49
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48