Taylan’ın transferinden şikayetçi olana bak hele!

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş'tan Gençlerbirliği'ne Taylan Antalyalı mesajı: "Bize Taylan üzerinden attığın kazığın aynısını Erzurumspor, Taylan'ı G.Saray'a gönderirken sana attı diye ağlamayacaksın"

Taylan’ın transferinden şikayetçi olana bak hele!

Galatasaray’ın Taylan’ı Erzurumspor’dan bedelsiz almasına tepki gösterip TFF’ye şikayette bulunan Gençlerbirliği, Taylan’ı Bucaspor’dan aynı şekilde transfer etmiş.

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş'tan Gençlerbirliği'ne sert sözler!

Galatasaray, yaz transfer döneminin bitimine saatler kala Erzurumspor tarafından serbest bırakılan Taylan Antalyalı'yı kadrosuna katmıştı.

Taylan'ın eski kulübü ve Erzurumspor'dan başka takıma satışında hak sahibi olan Gençlerbirliği, oyuncunun serbest bırakılıp imza parasıyla transferini eleştiren bir açıklama yayınladı.

Erzurumspor'dan önceki takımı Gençlerbirliği'nin tepkisine de Taylan'ın bir önceki takımı Bucaspor cevap verdi. Taylan Antalyalı, 2014'te Bucaspor'dan Gençlerbirliği'ne transfer olmuştu.

Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, Gençlerbirliği'nin tepkisine benzer bir şekilde karşılık verdi ve yaptığı paylaşımda "Bize Taylan üzerinden attığın kazığın aynısını Erzurumspor, Taylan'ı Galatasaray'a gönderirken sana attı diye ağlamayacaksın" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşımlar...

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 19:43
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48