Taylan Antalyalı 'Güneş'i gördü!

25 yaşındaki oyuncu 6 numaradaki performansıyla A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in dikkatini çekti10 numara olarak geldiği Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in dokunuşuyla 6 numaraya devşirilen Taylan Antalyalı, ortaya koyduğu performansla parmak ısırtıyor.

Taylan Antalyalı 'Güneş'i gördü!

Ligde Gaziantep ve Başakşehir ile Avrupa Ligi'ndeki Neftçi Bakü maçlarında 90'ar dakika görev yapan 25 yaşındaki oyuncu, tüm dikkatleri üzerine çekti. Transferde yaşanan gecikme nedeniyle mecburen bu bölgeye kayan Taylan, futboluyla takımın en iyisi oldu.

Taylan Antalyalı'nın bu başarısı, A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in de gözünden kaçmadı. Güneş'in 11 Ekim'deki Rusya maçının aday kadrosuna Taylan'ı çağırmayı planladığı öğrenildi.

TERİM'İN İSTEDİĞİ GİBİ OLDU

Öğrencisinin yaşadığı gelişimle gurur duyan Fatih Terim'in bu bölgede Donk'un yerine Taylan'ı tercih etme nedeni de ortaya çıktı. Yaz kampında yardımcılarına istediği 6 numara transferini, "Bize rakibi karşılayan değil bizi savunmadan topla çıkartacak biri gerek. Arda ve Emre ile birlikte daha çok topa sahip olmalı ve topun bizde kalmasını sağlamalı" diyen İmparator, bu yüzden hücumu düşünen Taylan'a görev veriyor.
 

haber: SABAH

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48