Sandığımdan hangi adaya, kaç oy çıktı? Sandık sonuçları nasıl öğrenilir?

Önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de vatandaşlar, sandıklarından kıçan oy oranlarını görüntüleyebilecek. 14 Mayıs Pazar Sandığımdan kime yüzde kaç oy çıktı? 2023 oy kullandığım sandıktan hangi adaya/partiye kaç oy çıktı?.

Sandığımdan hangi adaya, kaç oy çıktı? Sandık sonuçları nasıl öğrenilir?

Türkiye Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için sandık başına gitti. 17.00 itibarıyla oy verme işlemi son buldu. YSK oy sayım işlemine başladı. Peki 14 Mayıs sandığımdan hangi partiye kaç oy çıktı? İstanbul Sandık Sonuçları, İstanbul kullandığım sandıktan hangi parti kazandı?

+Oy Kullandığınız Sandıktan Hangi Partiye Kaç Oy Çıktı? İşte Sandık Sorgulama Aracı

SANDIĞIMDA KİM KAZANDI SANDIK SORGU EKRANI

Sandığımdan Kim Çıktı? Sandığımdan Hangi Parti Çıktı? (Sandık sorgulama aracı) :

TÜRKİYE SANDIK SORGULAMA EKRANI | SEÇİM SONUÇ EKRANI

SANDIĞIMDAN KİM, HANGİ PARTİ ÇIKTI? 14 Mayıs 2023 oy kullandığım sandıktan kim, hangi parti çıktı? Ak Parti, CHP, MHP, TİP, AB Parti, ANAP, YP, Büyük Birlik Partisi, Yeniden Refah Partisi, Yeşil Sol Parti Hangi parti oy kullandığım sandıktan 1. parti olarak çıktı! YSK tüm verileri açıkladı!

LİDERLERDEN AÇIKLAMALAR GELDİ

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanlığı seçimleri resmi olarak 2. tura kaldı.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan açıklama: Ben dik duracağım. Olan bitene dair net tespitlerimi size anlatacağım. Sonrasında da ayağa kalkıp hep birlikte bu seçimi alacağız.

Resim

YSK Başkanı: "28 Mayıs 2023 Pazar günü ikinci tur seçimlerinin yapılmasına karar verilmiştir"

Kemal Kılıçdaroğlu, Sinan Oğan'ı arayarak seçimde aldığı oy nedeniyle kutladı. İki lider, yakın zamanda görüşecek.

Resim

14 Mayıs seçimlerinin uhulet ve suhulet ile büyük bir demokrasi şöleni şeklinde gerçekleşmesi, Türkiye’mizin sahip olduğu demokratik olgunluğun ifadesidir. Seçim böylesine olumlu ve demokratik atmosferde geçmişken, oy sayımı da halen sürerken, alelacele sonuçlar açıklamaya kalkmak, milli iradenin gaspı anlamını taşır. Milletimizin teveccühünün devam eden oy sayımına yansıyor olmasından memnuniyet duyuyoruz. Tüm dava ve yol arkadaşlarımdan, sonuçlar resmi olarak neticelenene kadar, her ne olursa olsun sandıkların başından ayrılmamalarını rica ediyorum. Demokrasi adına oy veren ve seçim çalışmalarında yer alan tüm vatandaşlarımı tebrik ediyor, her birine ayrı ayrı şükranlarımı ifade ediyorum.

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili adaylarından kim kazandı kim ne kadar oy aldı . Mahallesinde oy kullanan seçmenler, sandıkta oy dağılımını araştırıyor. Peki, sandığımdan kim , hangi parti Ak Parti, CHP, MHP, TİP, AB Parti, ANAP, YP, Büyük Birlik Partisi, Yeniden Refah Partisi, Yeşil Sol Parti çıktı?

SANDIĞIMDA KİM KAZANDI SANDIK SORGU EKRANI

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2023, 16:06
SIRADAKİ HABER

banner48