Radamel Falcao'dan transfer açıklaması!

Galatasaray'da geleceğiyle ilgili belirsizlik olan Radamel Falcao, Kolombiya kadrosunda olmamasına değinirken, transferle ilgili mesaj yolladı. İşte Radamel Falcao'nun sözleri...

Radamel Falcao'dan transfer açıklaması!
"TRANSFER OLAYI BİRAZ KARIŞIK"

River Plate'e transfer olur muyum, bilmiyorum. Galatasaray ile sözleşmem var ve bazen içinde bulunduğun durum sana öylece verilmez. Ülkenin durumuna da bakarsa, transfer olayı biraz karışık diyebiliriz.

"SAKATLIĞIM KÖTÜLEŞEBİLİRDİ"

Sol bacağımda bir kas sakatlığı vardı, iyi durumda değildim ve bu yüzden Kolombiya Milli Takımı'na gitmek benim için ideal olmazdı. Ayrıca sakatlığım daha da kötüleşebilirdi. En mantıklısı beklemek ve iyileşmekti, gelecek sezonu düşünmekti.

"2022 DÜNYA KUPASI OLABİLİR"

İyi durumda olursam, goller atmaya devam edersem 2022 Dünya Kupası'nda olma ihtimalim var. Öncelikle iyileşmek istiyorum, sonra goller atacağım ve ilk 11 için mücadele vereceğim. Sonunda milli takımda olup olmayacağıma teknik direktörüm karar verecek.

"PENALTIDA FARKLI TAKTİKLER VAR"

Penaltılarda penaltı atan oyuncunun konsantrasyonunu bozman için taktikler vardır. Bana da daha önce yapıldı. Sadece karşındaki kaleci değil, taraftarlar da uygular. Önemli olan iyi konsantre olmaktır.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48