Okan Buruk'tan Zalgiris Maçı Öncesi Açıklamalar!

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, Zalgiris maçı öncesi basın toplantısında açıklama yaptı.

Okan Buruk'tan Zalgiris Maçı Öncesi Açıklamalar!
"SAHASINDA İYİ OYNAYAN BİR TAKIM VAR"

"Sahasında iyi oynayan bir takımla (Zalgiris) karşılaşacağız. Takımıma ve oyuncularıma güveniyorum. Avantajlı bir skor almak istiyoruz.

"ONLAR İÇİN AVANTAJ"

Zalgiris'in ligi devam ediyor. Suni çim olması da onlar için avantaj. Biz ilk resmi maça çıkacağız. Çok uzun bir ara vermedik. Sentetik saha için de kendi tesislerimizde antrenman yaptık. Kerem gibi bu sahada Milli Takım ile oynamış arkadaşlarımız var. Onlar bize sahayı anlattı.

SÜPER KUPA FİNALİ

"Süper Kupa'nın tarihi ve nerede oynanacağı belli değil. Azerbaycan'da olursa, oradaki taraftarlarımızla bir Süper Kupa sevinci yaşamak isteriz."

"BUNA HAZIRIZ"

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde olması gerekiyor. Oyuncularımız, stadımız, taraftarımız... Buna hazırız. Başakşehir'in başında Şampiyonlar Ligi serüveni yaşadım. İnşallah bunu Galatasaray'da da gerçekleştiririm.

ZAHA İÇİN AÇIKLAMA

"Wilfired Zaha ile transfer öncesi görüştünüz mü? Kaç yıldız transferi daha olacak?"

Okan Buruk: "Transferler için yüz yüze konuşuyoruz, video konferans yapıyoruz. Bir oyuncunun, hocasında bilgi alması önemli. Tek düşüncemiz Şampiyonlar Ligi. Transferi kenara bıraktık. İstediklerimiz ve düşündüklerimiz belli. Erden Bey, yönetim gerekeni yapıyor. Ben sahaya odaklandım. Transferi düşünmüyorum. Çok iyi oyuncularım var. Sahaya odaklanmak istiyorum. Değerli eleme maçları oynayacağız. Transferler gelir, gider... Bizim heyecanımız Şampiyonlar Ligi'ne girebilmek."

SIRADAKİ HABER

banner48