Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu'ndan Adnan Polat'a ziyaret

Güneydoğu'daki tüm şehir ve köylerden katılan çocuklara futbol ve sanatı öğreten, önemli bir sosyal sorumluluk projesi haline gelen Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu, kurucusu Adnan Polat'ı ziyaret etti. 

Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu'ndan Adnan Polat'a ziyaret

2009 yılında Galatasaray Başkanı olduğu dönemde Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu'nu açan Adnan Polat, Piyalepaşa'daki projesinin bulunduğu ofisinde Güneydoğulu çocuklar ile görüştü.

Nusaybin Futbol Okulu'nun minik futbolcuları Adnan Polat'ın hediye ettiği formaları giyerek, Polat ile tanışıp konuşma fırsatı buldular.

Formalarının üstüne çoğunlukla Falcao ismini yazdıran minik yıldız adayları Polat'a, Galatasaray'a nasıl başkan olunabileceğini sordular. 

Futbol Okulu'nun yöneticiliğini üstlenen ve büyük özveri ile çocukları Nusaybin'den İstanbul'a getiren Şehmuz Ak, Nusaybin Galatasaray Futbol Okulu'nun çocuklara sadece futbol öğretmediğini müzik, resim ve birçok sanat dalında kurslara katlıdıklarına dikkati çekerek, "Sayın Adnan Polat'ın büyük desteği ile kurulan futbol okulumuz bölgemiz için en önemli sosyal sorumluluk projesi haline gelmiştir" dedi. 

Nusaybinli gençler İstanbul'a geldiklerinde ilk olarak Dolmabahçe Sarayı'nı ziyaret etti ve Mustafa Kemal Atatürk'ün yaşantısı hakkında bilgi sahibi oldular.

Ardından Galatasaray'ın stadı Türk Telekom Arena'yı gezerek, formasını giymeyi hayal ettikleri takımın mabedini görmüş oldular. 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 13:53
SIRADAKİ HABER

banner60

banner48