Mustafa Cengiz'den Galatasaraylılar Yurdu'na ziyaret

Başkanı Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Kutlu ve Sicil Kurulu Başkanı Selçuk Erdoğmuş; Florya’da bulunan Galatasaraylılar Yurdu'na ziyarette bulundu.Başkan, yurt sakinlerinin yeni yıllarını kutladıktan sonra uzun süre sohbet etti.

Mustafa Cengiz'den Galatasaraylılar Yurdu'na ziyaret

Ziyaretin ardından Başkan Mustafa Cengiz düşüncelerini şu sözlerle paylaştı:

“Burada duygusal bir atmosfer var. İnsanlar annelerinin babalarını kıymetini bilsinler. Her bayramda, yılbaşında anne babalarını mümkünse ziyaret etsinler. Yaşlılarına, büyüklerine değer vermeyenler geleceklerini asla hesaplayamaz, geleceklerine değer veremez. Ben, Galatasaray çatısı altında onlarla birlikte olduğumuzu ifade etmek için buradayım. Onlar yalnız değil. İyi günde, kötü günde, gençlikte, yaşlılıkta her zaman hep beraberiz. Bunu söylemek için buradayım."

Galatasaraylılar Yardımlaşma Vakfı Başkanı Betül Pasinler ise Başkanımızın ziyaretiyle ilgili şu sözleri söyledi:

"Başkanımız Mustafa Cengiz'e bu nazik ziyareti için teşekkür ediyoruz. Hem sakinlerimiz hem de yönetim kurulumuz adına çok mutlu olduğumuzu söyleyebilirim. Bugün ayrıca çok önemli bir gün. Bu vakfın uzun süreler başkanlığını yapmış, 6 sene önce kaybettiğimiz, bu yurdun inşaatında çok büyük emekler sarf etmiş, adeta her taşında alın teri olan Hayrettin Tuğal Ağabeyimizin vefat yıl dönümü. Onu minnet ve rahmetle anıyoruz. Galatasaray camiasına, kulübümüze, tüm Galatasaraylılara 2020 yılının huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diliyoruz."

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48