Metin Öztürk: "Borçları sıfırlayacağız!"

Galatasaray'ın 30 Nisan'da yapılacak başkanlık seçimi için aday olan Metin Öztürk, listesini teslim etti ve ardından açıklamalarda bulundu. İşte Metin Öztürk'ün sözleri...

Metin Öztürk: "Borçları sıfırlayacağız!"
'EN ÖNEMLİSİ FİNANS'

Taraftarlarımız bayraklarını hazırlasın demiştim. Bu işin en önemli konularından biri finans, gördüğünüz gibi bizim ekibimizin ağırlığı iş adamı, her biri birkaç milyarlık şirketleri yönetiyorlar, onları yönetemezseniz Galatasaray'ı yönetemezsiniz.

'600 MİLYON DEĞİL 1 MİLYAR TL LAZIM'

Galatasaray'ın borçlarını sıfırlayacağız. 40 günde 45 günde olacak işler değil 2024 için şimdiden diğer adaylar hazırlıklarına başlasınlar. 600 milyon TL olsa iyi bizim yaptığımız hesaba göre bu sene kasaya 1 milyar TL koymak lazım.

'VAAT DEĞİL İŞ YAPACAĞIZ'

Bu kasa kolaylığı olarak algılanmasın ama burada bir iş adamı ekibi var. Bizim ekibimiz her şeye hazır. Vaat değil iş yapacağız.

'BAŞARILIYSA DEVAM EDERİZ'

Önümüzde bir Fenerbahçe maçı var, hocayla ilgili diyecek bir şey yok. Bizim amacımız birini göndermek değil eldekinden en iyi şekilde faydalanmak. Biz de başarılıysak devam ederiz hoca başarılıysa devam eder.

METİN ÖZTÜRK'ÜN LİSTESİ

Metin Öztürk'ün listesinde şu isimler yer aldı:

Bora İsmail Bahçetepe, Rıza Tevfik Morova, Can Natan, Adil Emecan, Mehmet İsmail Sarıkaya, Binnur Doğançe Zaimler, Dikran Gülmezgil, Emir Aral, Fabrizio Casaretto, Ethem Baturalp Pamukçu

Yönetim listesindeki görev dağılımı ise şu şekilde:

2'nci başkan: Rıza Tevfik Morova
Başkan yardımcısı: Mehmet İsmail Sarıkaya
Başkan yardımcısı: Dikran Gülmezgil
Genel sekreter: Bora İsmail Bahçetepe
Muhasip üye: Fabrizio Casaretto

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48