Mauro Icardi: "Taraftarı mutlu ettiysem ben de mutluyum"

Arjantinli golcümüz Mauro Icardi, şampiyonluğun ardından duygu ve düşüncelerini aktardı.

Mauro Icardi: "Taraftarı mutlu ettiysem ben de mutluyum"

Türkiye’ye geldiğimde amacım zaten şampiyonluğu almaktı. İki çok iyi geçmeyen sezon oldu. Ondan sonra geldiğimizde yeni oyuncular, yeni hoca ile amacımız buydu. Bütün yıl bunun için çalıştık. Sonunda amacımıza ulaştık. Çok mutluyuz.

Icardi'nin açıklamaları şu şekilde:

"Benim için çok özel bir yıldı. Buraya geldiğimde süre alıp goller atmak istiyordum. Hem hocamız hem Erden Bey çok yardımcı oldu. Bana gösterdikleri güvenle, benimle ilgilenmelerinden dolayı çok teşekkür ederim hepsine. Benim için harika bir sezon oldu."

"GALATASARAY'DA ÇOK MUTLUYUM"

"Önümüzde bir maç daha var. Ona odaklanmamız gerekiyor. Bir derbi bu. Önce kazanmamız gerekiyor. Sonra tatile gideceğim. Tatilden sonra göreceğiz. Şu anda başka bir kulüple kontratım var. Bununla ilgili görüşülmesi gerekiyor. Burada çok mutluyum. Taraftarları çok seviyorum. Kulübü çok seviyorum. Burada birçok insan bana çok iyi yardımcı oluyor. Mutluyum ancak konuşulması gereken çok şey var."

Taraftara çok müteşekkirim. Bana çok destek verdiler. Her zaman bana saha içinde ve saha dışında sevgiyle yaklaştılar. 85 milyonun önünde şampiyon olmamız beni çok mutlu etti. Onları mutlu edebildiysem ben de çok mutluyum. Umarım onlar da bunun keyfini çıkarıyordur. Şampiyonluğu birlikte kutlayalım. 

SIRADAKİ HABER

banner48