Marcao: "İnanılmaz takım ruhu ve mücadele"

Galatasaray'ın Brezilyalı stoperi Marcao, Marsilya ile 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

Marcao: "İnanılmaz takım ruhu ve mücadele"

Futbolcumuz Marcao Teixeira, UEFA Avrupa Ligi E Grubu’nda oynadığımız Marsilya maçının ardından Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Takım olarak inanılmaz bir mücadele örneği sergilediklerini ifade eden Brezilyalı futbolcumuz, “Takım arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. İnanılmaz bir mücadele örneği gösterdik. Burada oynamak kolay değildi. Çok zor bir maç bizi bekliyordu. Fatih hocamız bizi hafta boyunca iyi hazırladı. Dersimize iyi çalıştık. Bizi neyin beklediğini biliyorduk. 90 dakika boyunca bütün takım arkadaşlarımla birlikte çok iyi mücadele ettik. Taraftarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Bizi hiç yalnız bırakmayıp her an yanımızda oluyorlar. Burada gösterdiğimiz o ruh, mücadele ve hırs çok önemliydi. Bunu tabii ki her maç göstermemiz gerekiyor.” şeklinde konuştu.

Önemli bir puan almalarına rağmen rehavete kapılmamaları gerektiğini söyleyen Marcao, “Çok önemli bir puan aldık. Mutlaka bize avantaj sağladı; ama ben maç maç bakmayı yeğliyorum. İleriyi çok fazla düşünmüyorum. Havaya girmemek lazım. Ayaklarımızın yere basması gerekiyor. Burada gösterilen çok iyi bir takım ruhu, inanılmaz bir mücadele vardı. Çok önemli, altın değerinde bir puan aldık. Bundan sonrasına maç maç bakmamız gerekiyor.” diyerek sözlerini noktaladı.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48