Lansman çekimlerinde Feghouli ve Falcao detayı!

2021-22 sezonunda giyilecek formaların tanıtımı için yapılan fotoğraf ve film çekimlerinde Arda, Muhamed ve Oğulcan’ı kullanan sarı kırmızılı kulübün Falcao ve Feghouli’ye yer vermemesi ‘ayrılık ateşi yakıldı’ diye yorumlandı.

Lansman çekimlerinde Feghouli ve Falcao detayı!
FALCAO VE FEGHOULI YER ALMADI

Hürriyet'in haberine göre; Sarı kırmızılı kulüp, fotoğraf ve video çekimlerinde kaptan Arda Turan ile birlikte Mustafa Muhamed ve Oğulcan Çağlayan’a yer verirken, takımın uluslararası yıldızları Radamel Falcao’ya ve Sofiane Feghouli bulunmadı.

FALCAO'NUN TAKİPÇİSİ 17.3 MİLYON

Aktif futbolcular içinde dünyanın en ünlü isimleri arasında yer alan Falcao’nun Twitter’daki takipçi sayısı 17,3 milyon kişiye ulaşırken, Galatasaray’ın takipçisi 10 milyon civarında. Cezayir futbolunun yetiştirdiği en yetenekli isimlerden Feghouli’nin de Twitter’daki takipçi sayısı 1,3 milyon.

"AYRILIK ATEŞİ" DİYE YORUMLANDI

Sarı kırmızılı kulübün uluslararası alanda bu kadar bilinen iki oyuncuya forma tanıtımında yer vermemesi, ayrılık ateşinin yakıldığı şeklinde yorumlandı.

İKİSİNİN TOPLAM 8.850 MİLYON EURO

Bilindiği üzere Galatasaray yönetimi, takımın en çok para kazanan futbolcuları olan Falcao ve Feghouli’yi uzun süredir göndermeyi planlıyor. İki oyuncu gönderildiği taktirde sadece 1 yılda 8 milyon 850 bin Euro (Falcao 5, Feghouli 3.85 milyon Euro) tasarruf edilmiş olacak.

FALCAO VE FEGHOULI'NİN RAKAMLARI

2019’da Monaco’dan bedelsiz olarak transfer edilen Falcao, Galatasaray formasıyla çıktığı 40 resmi maçta 20 gol atıp 3 asist yaparken, 2017 yılında 4,25 milyon Euro’ya alınan Feghouli ise, 132 karşılaşmada 31 gol attı, 40 asist yaptı.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48