Kerem Aktürkoğlu: “Taraftarımız bizim itici gücümüz”

Oyuncumuz Kerem Aktürkoğlu, 4-0’lık Atakaş Hatayspor galibiyetimizin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Kerem Aktürkoğlu: “Taraftarımız bizim itici gücümüz”

Kerem’in değerlendirmeleri şu şekilde:

“Geçen hafta derbi galibiyeti aldık. Bu hafta derbi galibiyetinin önemi bu hafta alacağımız galibiyetle daha da önem taşıyordu. Bugün de gerçekten güzel bir galibiyet aldık, rahat bir galibiyet aldık. Bir her hafta maç maç değerlendiriyoruz. Derbi bitmişti, bu hafta da bitti. Önümüzde şimdi kupa maçımız var. Her hafta maç maç baktığımız zaman performansımız da hem takım olarak hem bireysel olarak artıyor. Bu da bizim itici gücümüz oluyor. Umarım galibiyet serilerine devam ederiz ve istediğimiz şampiyonluğu alırız.”

Kerem, “Icardi ile yan yana oynamak performansını nasıl etkiliyor?” sorusunu ise şöyle yanıtladı:

“Icardi gerçekten çok büyük bir dünya yıldızı. Saha içinde, saha dışında bizlere bir şeyler öğretmek için, biz de ondan bir şeyler öğrenmek için istekliyiz. Onunla oynadığım zaman gerçekten rahat ediyorum. Çok büyük bir yıldız, ondan bir şeyler öğrenmek istiyorum. Bugün de onun kafa topu sonucunda benim önüme düştü top. O da yine ben, yine sen yol attın dedi. Ben de bu yüzden teşekkür ettim ona. Umarım böyle devam ederiz.”

Taraftarla ilgili kendisine yöneltilen soruya oyuncumuz, “Taraftarımız bugün çok güzel atmosfer sergiledi. Hiç susmadılar, hep bize destek oldular maçın başından sonuna kadar. Onlara çok teşekkür ederiz. Bugün Cuma olmasına rağmen tribünler tıklım tıklımdı. Onlar bizimle birlikte olduğunda biz daha farklı oynuyoruz, daha coşkulu oynuyoruz. Benim gol sevincim artık özdeşleşti. Ben de her attığım golden sonra yapıyorum. Umarım takıma katkı sağlamaya, gol atmaya ve gol sevincimi yapmaya devam ederim.” cevabını verdi.

SIRADAKİ HABER

banner48