Kadın Yönetim Kurulu Üyeleri İş Birliği Yemeğinde Bir Araya Geldi

Türkiye Süper Lig Kulüpleri Kadın Yönetim Kurulu Üyeleri İş Birliği Yemeği 31 Ekim 2019 Perşembe günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

Kadın Yönetim Kurulu Üyeleri İş Birliği Yemeğinde Bir Araya Geldi

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Dilek Kutlu ve Banu Vahapoğlu Akgün ev sahipliğinde düzenlenen yemeğe Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sayın E. Nazlı Ercan, Göztepe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Eda Fesci ve Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Eda Lermi Zorer katıldı.

Cumhuriyetimizin kuruluş haftasında gerçekleştirilen toplantı gündeminde Kadın Hakları konusunda öncü bir Dünya Lideri olan Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürümek, ülkemizde ve Türk sporunda kadının hak ettiği şekilde yerini konumlandırmaya katkı sağlama konusu görüşüldü.

İlk kez bir araya gelen Yönetim Kurulu üyeleri sporun birleştirici ve tatlı bir rekabet olduğu konusuna özellikle parmak basmak istediklerini belirttiler. İlerleyen günlerde ortak projeler üretmek üzere iş birliği içinde bir araya gelmeye devam edeceklerini vurguladılar.

Türk kadınına Sporu 3 Y ‘’Yap, Yönet, Yaşat’’ sloganıyla seslenen üyeler ülkemizde ve dünyada Türk kadınının sesini duyuracakları mesajını verdiler.

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48