İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak: "Beni Men Etsinler"

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Süper Lig’de oynadığımız MKE Ankaragücü maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak: "Beni Men Etsinler"

Hakemlerin adil bir şekilde maçları yönetmesi çağrısında bulunan İkinci Başkanımız şu ifadeleri kullandı: 

“Neler olduğunu tüm Türkiye yakından görüyor. Herkes hayretler içerisinde. Bir bakıyorsunuz Trabzonspor başkanı isyan ediyor. Verilmeyen bir penaltı var. VAR’da Cüneyt Çakır var. O pozisyonda verilmeyen bir penaltı var ve VAR’daki Cüneyt Çakır kimseyi çağırmıyor. Çok güzel. Muhteşem. Dün akşam Malatya’da bir maç oynanıyor. Malatya başkanı ‘Sahada hakem var mıydı göremedim. Kendi kendimize mi oynadık bilmiyorum” diyerek isyan ediyor. Biz de isyan ediyoruz. Mohamed’i böyle mi durdurmak istiyorsunuz? Demek ki bugünkü planlarını bozamadık. Arkadaşlar olmuyor! Adalet istiyoruz! Futbolda adalet kalmadı. Yeter artık!” 

“Niye biz çoluğumuzu çocuğumuzu bırakarak buralara geliyoruz? Neden kar kış demeden çalışıyoruz? Neden milyon dolarları sokaklara döküyoruz? Kimse konuşturmuyor bizi. Konuştuğunuz anda ceza veriyorlar. Kırmızı kart mı Mostafa Mohamed’in hareketi? Bu kırmızı kartsa Trabzon’daki hareket penaltının babasıdır. Yeter artık! Kime hizmet ediyoruz, nedir bu? Adalet istiyoruz, farklı bir şey değil. İyi oynamayabiliriz. Bu pozisyonu sabaha kadar seyretsin. Rahat uyuyabilecek misin izledikten sonra? Nedir bize kastınız?”

SIRADAKİ HABER

banner60

banner48