İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Süper Lig'in 8. haftasında deplasmanda karşılaştığımız Sivasspor maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'tan açıklamalar

Albayrak’ın açıklamaları şu şekilde:

“Erzurum maçı öncesi Yönetim Kurulu’na gittiğimde herkesin morali çok bozuktu. Bir gün evvel Florya’da sevgili Fatih hocamla sohbet ettiğimizde ona da aynı ifadeleri kullanmıştım. Lig Erzurum’da başlıyor, sezonu biz Erzurum’da açıyoruz demiştim. Aynı konuşmayı Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarıma da yaptığımda herkes çok memnun oldu. Başta Başkanım olmak üzere bütün arkadaşlar söylediklerime inandılar, sevgili hocama ve hepimize güvendiler. Biz sezonu Erzurum’da açtık ve o günden sonra 3’te 3 yaptık. Allahıma şükürler olsun çok daha güzel günler yakında gelecek. Emin adımlarla ilerliyoruz puanımızı 16’ya çıkardık. Liderle aramızda 1 puan fark var.

Arda’ya güvenimiz, inancımız sonsuz. Sevgili hocam Arda’yı son Cumartesi günkü idmanda bana gösterdi. Çok azimli, çok hırslı, çok arzuluydu. Arda’nın Bayrampaşa’dan alınışında ben vardım çok ufaktı. Galatasaray’da çok iyi işler yapacak. Uzun yıllar inşallah futbolcu olarak, ileride de teknik ekipte Galatasaray’a hizmetlerini devam ettirir. Galatasaray’ın evladıdır, Galatasaraylıdır. Bugün neler yaptığını, daha önceki maçlarda da son 10-15 dakika girdiğinde oyunu nasıl tuttuğunu hepimiz gördük. Bugün başta Fatih hocama ve bütün teknik heyete, futbolcu kardeşlerime hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

SIRADAKİ HABER

banner18

banner48