HDI Sigorta Kaza Anında HIZLI DESTEK HİZMETİ ile Her şey Yolunda

Kaza yaptıysanız öncelikle çok geçmiş olsun. Hiç merak etmeyin size destek olmak için buradayız.

HDI Sigorta Kaza Anında HIZLI DESTEK HİZMETİ ile Her şey Yolunda

Hızlı Destek Hizmeti kaza anında ve sonrasındaki işlemleri kolaylaştırmak için size sunulan kapsamlı bir hasar hizmetidir. Aracınız ile bir kaza yaptıysanız veya bir kazaya karıştıysanız her şeyden önce bizi arayabilir ve tüm hizmet paketimizden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Destek Hizmeti Neleri Kapsar?

  • Kaza anında yapmanız gerekenler konusunda sizi bilgilendirir ve yönlendirir.
  • Vale veya çekiciye ihtiyaç olunması halinde sizin için bu organizasyonu yapar.
  • Eğer kaza İstanbul’da olduysa uzman ekibimiz motorsiklet ile bizzat kaza yerine gelerek, kaza tespit tutanağının doldurulması, kaza fotoğraflarının çekilmesi gibi işlemlerde size yardımcı olur.
  • Aracınızın Türkiye genelinde anlaşmalı olduğumuz 100’e yakın Hızlı Destek Servislerinden en yakındaki servise götürülmesini sağlar.
  • Size aracınızın onarım süresi boyunca bir yedek araç tahsis edilir ve bu araç size ulaştırılır.
  • Üstelik bu kaza masrafları da Hasarsızlık İndirimini bozmaz, bir sonraki yılda uygun fiyatlarla kaskonuzu yenileyebilirsiniz.

Hızlı Destek Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Hasarsızlık İndirimi ve Priminin Korunması: Normal şartlarda kaza yapmanız durumunda poliçe üzerindeki mevcut hasarsızlık indirimi bozulur ve bir sonraki yıl daha yüksek bir prim ile kaskonuzu yenilemek zorunda kalırsınız. Fakat Hızlı Destek Servislerinde artık bu kural değişiyor. Kaza anında Hızlı Destek Hizmetini kullanmanız durumunda hasarsızlık indiriminiz bozulmaz ve uygun fiyatlarla kaskonuzu yenileme imkânınız olur.

Uygun Maliyetler İle Kaliteli Onarım: Hızlı Destek Servislerinde onarım maliyetlerinin daha uygun olması sebebi ile toplam hasar maliyetiniz daha düşük ve Hdi Sigorta güvencesinde daha kaliteli olur.

Onarım Süresince İkame Araç : Aracınızın onarımı ne kadar sürerse sürsün sizi arabasız bırakmayız. Onarım süreci boyunca yedek aracınız hizmetinizde.

Onarım Hizmeti : Araç onarımında tamamen orijinal parça kullanıyoruz. Onarım sonrasında da 2 yıl boyunca parça garantisi veriyoruz.

Onarım Sonrası Cila ve Temizlik Hizmeti : Aracınızı onarımdan sonra güzelce temizliyor ve cilalama hizmetini ücretsiz yapıyoruz. Aracınızı güzel ve sağlıklı günlerde kullanın.

Hızlı Destek Servisleri Nerededir?

Hızlı Destek Servisleri, belirlediğimiz yüksek hizmet standartalarına uygun seçilen, kendi alanlarında uzmanlaşmış ekipleri olan YETKİLİ ve Özel Servislerdir. Türkiye genelinde yaklaşık 80 ilde 100’e yakın servis ile hizmet vermekteyiz. Size en yakın Hızlı Destek Servisini görmek için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 10:56
SIRADAKİ HABER